"Bo we mnie jest seks". Są pierwsze zdjęcia Marii Dębskiej jako Kaliny Jędrusik

"Bo we mnie jest seks" Katarzyny Klimkiewicz to historia artystki, która stała się symbolem niezależności nie tylko dla kobiet. W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do filmu, w którym w roli Kaliny Jędrusik wystąpi Maria Dębska. Mamy pierwsze zdjęcia z planu.

Kalina Jędrusik, czyli polska Marylin Monroe – te dwa nazwiska zestawiano ze sobą nie bez powodu. Skandale obyczajowe, elektryzujący seksapil, kultowe anegdoty. W rolę tej niezwykłej gwiazdy polskiego kina wcieliła się Maria Dębska, którą można było oglądać na dużym ekranie m.in. w filmach "Moje córki krowy", "Zabawa zabawa", "Cicha noc" czy "Piłsudski".

Zobacz wideo

Kiedy strażak zwrócił Kalinie Jędrusik uwagę, aktorka poczęstowała go siarczystym przekleństwem. A to dopiero początek... >>

"Bo we mnie jest seks" - kiedy premiera? W przyszłym roku

W filmie pojawią się postaci z otoczenia Jędrusik, w tym Stanisław Dygat, Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Kazimierz Kutz, Tadeusz Konwicki. W scenariuszu znalazło się również miejsce dla Władysława Gomułki.

Zdjęcia do filmu "Bo we mnie jest seks" realizowano w Warszawie, m.in. w Parku Rydza-Śmigłego, na ul. Czackiego i Smoczej, Pl. Konstytucji, na terenie kina "Tęcza", w przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży (PKiN), w Teatrze Polskim, Teatrze Wielkim – sali im. Młynarskiego, na Torze Służewiec.

Premiera kinowa zaplanowana jest na 2021 rok.

Więcej o: