"Bo we mnie jest seks". Są pierwsze zdjęcia Marii Dębskiej jako Kaliny Jędrusik

"Bo we mnie jest seks" Katarzyny Klimkiewicz to historia artystki, która stała się symbolem niezależności nie tylko dla kobiet. W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do filmu, w którym w roli Kaliny Jędrusik wystąpi Maria Dębska. Mamy pierwsze zdjęcia z planu.

Kalina Jędrusik, czyli polska Marylin Monroe – te dwa nazwiska zestawiano ze sobą nie bez powodu. Skandale obyczajowe, elektryzujący seksapil, kultowe anegdoty. W rolę tej niezwykłej gwiazdy polskiego kina wcieliła się Maria Dębska, którą można było oglądać na dużym ekranie m.in. w filmach "Moje córki krowy", "Zabawa zabawa", "Cicha noc" czy "Piłsudski".

Zobacz wideo

Kiedy strażak zwrócił Kalinie Jędrusik uwagę, aktorka poczęstowała go siarczystym przekleństwem. A to dopiero początek... >>

"Bo we mnie jest seks" - kiedy premiera? W przyszłym roku

W filmie pojawią się postaci z otoczenia Jędrusik, w tym Stanisław Dygat, Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Kazimierz Kutz, Tadeusz Konwicki. W scenariuszu znalazło się również miejsce dla Władysława Gomułki.

Zdjęcia do filmu "Bo we mnie jest seks" realizowano w Warszawie, m.in. w Parku Rydza-Śmigłego, na ul. Czackiego i Smoczej, Pl. Konstytucji, na terenie kina "Tęcza", w przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży (PKiN), w Teatrze Polskim, Teatrze Wielkim – sali im. Młynarskiego, na Torze Służewiec.

Premiera kinowa zaplanowana jest na 2021 rok.

Więcej o:
Komentarze (14)
"Bo we mnie jest seks". Są pierwsze zdjęcia Marii Dębskiej jako Kaliny Jędrusik
Zaloguj się
 • six_a

  Oceniono 9 razy 5

  lichocką mogłaby zagrać, ale gdzie do jędrusik.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 8 razy 4

  słabiutko

 • lastm10

  Oceniono 18 razy 4

  Może i Dębska jest ciut ładniejsza od pierwowzoru, ale totalna przepaść jest w seksapilu do Jędrusik, co powoduje dyskwalifikację tej aktorki do roli Kaliny

 • white_lake

  Oceniono 2 razy 2

  Widać, że ona jest jeszcze mentalnie dzieckiem. Jest ładna, może zdolna, ale brakuje jej osobowości, tego spektrum przeżyć, które ukształtowało Kalinę. Bo seksapil to dusza, a nie ładna buzia czy ciało, to dusza sprawia, że tamto staje się tak nieodparcie pociągające.

 • menel13

  Oceniono 2 razy 2

  Nie, nie ma.

 • eva_bramborova

  Oceniono 4 razy 0

  "Kochała ch*****a."Tak pewien znany aktor scharakteryzował KJędrusik na jej pogrzebie.

 • cbk-kbc

  Oceniono 1 raz -1

  Do bani! Tyle w niej seksu co w kombajnie zbożowym.

 • zygmund

  Oceniono 10 razy -4

  Dębska specjalizuje się w uzależnieniach. Grała już alkoholiczkę, teraz przyszła kolej na nimfomankę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX