Netflix opublikował zwiastun serialu "To nie jest OK" od twórców "Stranger Things" i "The End of the F***ing World"

Netflix już niedługo pokaże pierwszy sezon "To nie jest OK", za którym stoją producenci serialowych hitów platformy: "Stranger Things" i "The End of the F***ing World". Jest zwiastun.
Zobacz wideo Netflix znowu pracuje z twórcami

"To nie jest OK" ma być satyryczną opowieścią o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. W roli głównej występuje 18-letnia Sophia Lillis, którą widzowie mogą kojarzyć choćby z ekranizacji horroru "To", "Małgosi i Jasia" czy filmu "Nancy Drew i ukryte schody".

Netflix szykuje "To nie jest OK". "Staraliśmy się stworzyć coś innego od tego, co zazwyczaj dostają widzowie filmów"

Christy Hall, współproducentka i scenarzystka, mówi o głównej bohaterce:

Byłam podekscytowana możliwością pisania o kobiecej postaci, która ma wady i jest złożona oraz interesująca. Staraliśmy się stworzyć coś innego od tego, co zazwyczaj dostają widzowie filmów YA (young adults - 12-18 lat - red.), szczególnie tych o dziewczynach. To, co podoba mi się w Sydney to to, że pozwalamy jej się wściekać. Może mieć podły nastrój, mówić coś nie tak czy być po prostu dziwna.

W pozostałych rolach występują m.in. Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant, Richard Ellis, Wyatt Oleff czy Zachary S. Williams.

Twórcami nowego serialu Netfliksa są reżyser i producent wykonawczy "The End of the F***ing World" Jonathan Entwistle oraz producenci "Stranger Things". Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana, który jest także autorem pierwowzoru, na podstawie którego nakręcono "The End of the F***ing World". Entwistle zdecydował, że akcja obu seriali będzie rozgrywała się w tym samym czasie i rzeczywistości - w jednym z odcinków uważni widzowie wypatrzą nawet gazetę ze zdjęciami "uciekających przed stróżami prawa" Alyssy i i Jamesa.

Netflix udostępni siedem odcinków pierwszego sezonu "To nie jest OK" 26 lutego.

Więcej o: