"Rodzinka.pl" znika z TV. Małgorzata Kożuchowska: TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu

"Rodzinka.pl" zadebiutowała w TVP w 2011 roku. Serial, w którym grają m.in. Małgorzata Kożychowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał, zniknie z ramówki po emisji 16. sezonu.

Małgorzata Kożuchowska, która w serialu Rodzinka.pl gra Natalię Boską, napisała na swoim Instagramie:

Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać!

Małgorzata Kożuchowska żegna ekipę serialu "Rodzinka.pl": Wspieraliśmy się również w trudnych chwilach

Dziękując fanom za pozytywne reakcje dotyczące serialu TVP, aktorka napisała również: "Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. "Rodzinkę.pl" tę znaną z ekranu tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci".

"Rodzinka.pl" to adaptacja kanadyjskiego serialu "Les Parent", realizowanego w wersji oryginalnej od 2008 roku. Pięcioosobową rodzinę Boskich w produkcji pokazywanej premierowo na antenie TVP2 tworzą Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski). Na ekranie pojawiali się również m.in. Agata Kulesza, Jacek Braciak, Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska i Julia Wieniawa-Narkiewicz.

Wśród reżyserów znaleźli się m.in. Patrick Yoka, Karol Klementewicz i Łukasz Kośmicki. Tytułową piosenkę ("Więcej się da") zaśpiewał Piotr Kupicha, znany z zespołu Feel.

Więcej o: