Harrison Ford i "Zew krwi", a może jednak Patryk Vega i jego "Bad Boy"? Premiery kinowe (i nie tylko)

Harrison Ford powraca na duży ekran u boku cyfrowo stworzonego psa filmie "Zew krwi", a Patryk Vega prezentuje pierwszy z tegorocznych filmów. W "Bad Boy" grają m.in. Maciej Stuhr i Antoni Królikowski. A co oglądać, jeśli nie premiery kinowe? Ala Pacino w serialu albo... nasze wspominki na temat najpopularniejszego programu w historii polskiej TV.
Zobacz wideo Premiery:

W drugiej części programu wspominamy telenowelę "Niewolnica Isaura", która przyciągała przed telewizory rekordową widownię 35 lat temu. Jeśli chcecie jeszcze lepiej poznać tę historię, zajrzyjcie do tego tekstu: "Leoncio, ty wieprzu!". 35 lat temu Polska oszalała na punkcie "Niewolnicy Isaury".

W pierwszej mówimy oczywiście o nowościach - jak zwykle są to m.in. premiery kinowe.

Harrison Ford ("Zew krwi") w kinie, Al Pacino ("Hunters") na Amazonie

21 lutego w kinach zadebiutuje ekranizacja powieści Jacka Londona "Zew krwi". Główny bohater to pies Buck, który z domu w Kalifornii trafia na pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90-tych XIX wieku. W rolę Johna Thortona wcielił się Harrison Ford, który niedawno zapowiedział, że ruszają prace nad kolejną częścią Indiany Jonesa.

"Indiana Jones 5". Harrison Ford: Ruszamy ze zdjęciami za dwa miesiące >>

Inna legenda kina - Al Pacino - pojawi się natomiast w pierwszym w swojej karierze serialu. Laureat Oscara za "Zapach kobiety" zagrał w najnowszym serialu Amazona "Hunters", który opowiada o działającej w czasach powojennych drużynie tropicieli byłych nazistowskich żołnierzy.

"Hunters". Al Pacino broni się przed zarzutami, że nie powinien grać Żyda: "Może ma to większe znaczenie w filmach" >>

Patryk Vega i jego "Bad Boy" Antoni Królikowski. W obsadzie także Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka

Jak w skrócie prezentuje się fabuła? Gdy jeden z braci (Antoni Królikowski) ląduje w więzieniu, drugi - policjant (Maciej Stuhr) postanawia pomóc mu z niego wyjść. Recenzje "Bad Boy" nie są najlepsze, ale fanom Vegi dotychczas to nie przeszkadzało. "Polityka", jego ostatnia premiera kinowa, przyciągnęła do kin w pierwszy weekend 930 tysięcy widzów.

Nowy film Patryka Vegi ma opowiadać o środowisku piłkarskim i ciemnej stronie tego świata."Bad Boy" to pierwsza z zaplanowanych przez niego premier kinowych tego roku. Na wrzesień szykuje film o aferze podkarpackiej. Kilka tygodni temu pokazał natomiast zwiastun "Small World" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej.

Patryk Vega ujawnił pierwszy zwiastun "Small world". Adamczyk ściga handlarzy dziećmi >>

Więcej o: