"Butt Boy", czyli "Chłopak Tyłek". "Już nigdy nie będziecie oceniać filmu tylko po tytule" [ZWIASTUN]

Niepijący od niedawna detektyw próbuje udowodnić swojemu sponsorowi AA, że potrafi za pomocą tyłka sprawiać, że znikają ludzie. "Butt Boy" to silny pretendent do najdziwniejszego filmu roku.
Zobacz wideo Butt Boy - zwiastun

Opis tej produkcji jest naprawdę dziwaczny. Głównym bohaterem jest znudzony specjalista IT - Chip Gutchel - którego życie zmienia się w trakcie rutynowego badania prostaty. "To, co miało być niegroźnym fetyszem analnym, staje się groźnym uzależnieniem, gdy staje się odpowiedzialny za zaginięcia dzieci" - piszą twórcy "Butt Boy".

O "Butt Boy": Pod koniec być może uronicie nawet łzę

Chip pije, trafia do Anonimowych Alkoholików, i stara się powstrzymać żądze i poukładać swoje życie. Lata później zostaje sponsorem Russella Foxa, detektywa. Gdy Chip ulega nałogowi, na biurko Russella trafi sprawa zaginionych dzieci. Zaczyna podejrzewać, że prawdziwym uzależnieniem Chipa wcale nie jest alkohol. Detektyw musi udowodnić, że jego opiekun z AA używa tyłka, by znikali ludzie. Tylko kto mu uwierzy?

Reżyserem, współscenarzystą i jednym z aktorów w filmie "Butt Boy" jest Tyler Cornack. Film ma być połączeniem komedii, science-fiction/fantasy z thrillerem i zagadką kryminalną. Co ciekawe, zbiera całkiem dobre recenzje. "Wyjątkowo wciągający i dziwny film, który ma za nic wszelkie oczekiwania widza. Każdy powinien zobaczyć tę tragiczną i emocjonującą historię" - pisze recenzent Slashfilm. "Pod koniec być może uronicie nawet łzę i zdecydowanie już nigdy nie będziecie oceniać filmu tylko po tytule" - przekonuje dziennikarz io9.

Nie wiadomo nic na temat ewentualnej polskiej premiery "Butt Boy".

Jak koronawirus wpływa na kino? Fani Bonda chcą opóźnić premierę "Nie pora umierać", a Netflix odwołuje zdjęcia >>

Więcej o: