Nie zdążyliście pójść do kina? "Sala samobójców. Hejter" dostępna od środy na Player.pl

Miła niespodzianka dla wszystkich tych, którym nie udało się zobaczyć najnowszego filmu Jana Komasy przed zamknięciem kin. "Sala samobójców. Hejter" od 18 marca będzie dostępna do obejrzenia w ramach płatnej oferty serwisu Player.pl.
Zobacz wideo

Polacy postanowili pójść w ślady Universala - amerykańska wytwórnia zdecydowała, że wraz z zaplanowaną premierą w kinach będzie udostępniać odpłatnie swoje nowości na platformach VOD. "Hejter" Jana Komasy miał kinową premierę 6 marca i zdążył gościć na ekranach jedynie przez pięć dni, zanim decyzją rządu w obliczu pandemii koronawirusa zamknięte zostały wszystkie placówki kulturalne w Polsce. 18 marca film pojawi się jednak na platformie Player.pl. Jak dowiedział się portal WirtualneMedia.pl, za wypożyczenie produkcji na 48 godzin zapłacimy 35 zł. 

Zobacz też: "Sala samobójców. Hejter". Maciej Musiałowski jest rewelacyjny, ale Oscara nie będzie [RECENZJA] >>

"Sala samobójców. Hejter". O czym opowiada film?

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców.

Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy - Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz bardziej realnych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Więcej o: