Realizatorzy

John Polson

Zrealizował trzy filmy krótkometrażowe, z których jeden, zatytułowany "Siam Sunset" zdobył prestiżową nagrodę Rail D'Or na festiwalu w Cannes. Jako aktor wystąpił m.in. w filmach: "Mission: Impossible 2", "Sirens - Syreny", "The Sum of Us" i "The Boys" (nagroda krytyków australijskich za rolę drugoplanową) oraz serialach TV "Kangaroo Palace" i "Vietnam". Jako reżyser zadebiutował thrillerem "Wielbicielka".

Ari Schlossberg

debiutuje jako scenarzysta filmem "Siła strachu".

Dariusz Wolski

jest autorem zdjęć do m.in. następujących filmów: "Piraci z Karaibów", "Bad Company", "Mexican", "Morderstwo doskonałe", "Dark City" (video: "Mroczne miasto"), "Kruk", "Krwawy Romeo", "Fan" i "Karmazynowy przypływ", za który otrzymał nominację do nagrody ASC. Dariusz Wolski urodził się w Warszawie, studiował w Łódzkiej Szkole Filmowej. W roku 1979 wyjechał do

owego Jorku. Karierę rozpoczynał od zdjęć do filmów dokumentalnych, przemysłowych i niskobudżetowych produkcji niezależnych. Pierwszym jego sukcesem był nakręcony w roku 1986 film "Heart", po którym przeniósł się do Los Angeles, gdzie pracował nad teledyskami zrealizowanymi przez m.in. Davida Finchera, Alexa Proyasa i Jake'a Scotta, wyprodukowanym przez Rogera Cormana filmem "Nightfall" i telewizyjną produkcją "Land of Little Rain".

Jeffrey Ford

montował m.in. "Zdjęcie w godzinę", "Shattered Glass" (video: "Pierwsza strona"), "Ślepy tor" i "Teddy Bears' Picnic". Był asystentem montażysty przy m.in. "Lepiej być nie może" i "Zabójcach".

Steven Jordan

projektował scenografię do m.in. następujących filmów: "Mama na obcasach", "Ten pierwszy raz", "BASEketball" (video), "A Night at the Roxbury" (video), "Good Burger" (video: "Wojna na hamburgery"), "Wild America" (video: "Dzika Ameryka"), "Clueless", "PCU", "The Brady Bunch Movie" (video: "Grunt to rodzinka"), "Untamed Heart" (video, TVP: "Skryta namiętność") i "Billy Bathgate" (video: "Billy Bathagte"). Był dekoratorem wnętrz przy m.in. "Sea of Love" (video, TVP: "Bezmiar miłości"), "Ishtar" (video, TVP: "Ishtar"), "F/X", "Arthur" (video, TVP: "Artur") i "Stardust Memories" (TVP: "Wspomnienia gwiezdnego pyłu").

John Ottman

jest kompozytorem i montażystą. Funkcje te połączył przy czterech filmach Bryana Singera: "Superman" (w realizacji), "X-Men 2", "Apt Pupil" (video, TVP: "Uczeń szatana"), "Public Access" i "Podejrzanych". Jest ponadto autorem muzyki do m.in. następujących filmów: "Fantastyczna czwórka", "House of Wax", "Komórka", "Telemaniak", "Snow White: A Tale of Terror" (video: "Śnieżka dla dorosłych"), "Incognito", "Haloween - 20 lat później", "Lake Placid", "Goodbye Lover" (video: "Goodbye Lover"), "Bubble Boy" (video: "Balonowy chłopak"), "Pumpkin", "Atak pająków" i "24 godziny". Był nominowany do nagrody Emmy za film TV "Fantasy Island". Wyreżyserował, zmontował i napisał muzykę do filmu "Urban Legends 2" (video: "Ulice strachu").