Maciejowi Stuhrowi stuknął milion. "Dziękuję wszystkim hejterom za podkręcanie statystyk"

Maciej Stuhr ostatnio jest na fali - szczególnie w mediach społecznościowych. 1 kwietnia pochwalił się dużym sukcesem, który bynajmniej nie był primaaprilisowym żartem. Jego facebookową stronę obserwuje już ponad milion osób. Stuhr podziękował za to m.in. "wszystkim hejterom".
Zobacz wideo

Maciej Stuhr, który w sieci słynie przede wszystkim z ciętych komentarzy do rozmaitych sytuacji ze świata polityki, doczekał się na swoim fanpage'u na Facebooku ponad miliona obserwatorów. Aktor wystosował z tej okazji wpis dziękczynny, w którym stwierdził:

Jak mawiał mój kolega: "Nazywam się Milijon. Dla przyjaciół Bańka". 1 mln obserwujących tę stronę... Jestem onieśmielony! Dziękuję wszystkim sympatykom za wspaniałą energię i wsparcie, wszystkim hejterom za podkręcanie statystyk.

Maciej Stuhr namawia do głosowania na Andrzeja Dudę. "Kandydat marzeń"

Jeszcze tego samego dnia Stuhr zamieścił na Facebooku wideo, w którym "obwieszcza", że w nadchodzących "w galopującym tempie" wyborach prezydenckich postanowił zagłosować na Andrzeja Dudę. Aktor wymienił, jak sam powiedział, "liczne zalety" obecnego Prezydenta RP. - Jest tak niezależny... Choćby wszyscy wokoło mówili mu: nie podpisuj, on podpisze. Nawet gdyby zdrowy rozsądek podpowiadał mu: nie podpisuj, on podpisze. Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku - mówił Stuhr. Zaledwie w jeden dzień jego wyznania obejrzano 2,8 mln razy.

Zobacz więcej: Maciej Stuhr apeluje: Wybory trzeba przesunąć na wcześniej, oddam głos na Andrzeja choćby dziś >>

Wcześniej sporą popularnością cieszył się m.in. filmik, w którym aktor parodiuje gest Joanny Lichockiej (posłanka po przyznaniu 2 mld dofinansowania przez Sejm Telewizji Polskiej wg krytyków pokazała opozycji środkowy palec, sama tłumaczyła, że pocierała palcem oko) i "dziękuje" Sejmowi za to, że "dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać". Krótkie wideo zebrało ponad 8 mln wyświetleń.

Więcej o:
Komentarze (122)
Maciejowi Stuhrowi stuknął milion. "Dziękuję wszystkim hejterom za podkręcanie statystyk"
Zaloguj się
 • kupidon

  Oceniono 97 razy 87

  najbardziej podoba mi się " jest elokwentny wyrzuca słowa jak baran gó..." - dokładnie :-)))

 • biesczad1

  Oceniono 72 razy 60

  "Śmiech, to jest coś, czego ta władza boi się najbardziej. Oni boją się ośmieszania, jak diabeł święconej wody. Wiedzą doskonale, że gdyby nie prorządowe media, to ich dzierżenie władzy wyglądałoby kompletnie inaczej. Oni nie mają nic do zaoferowania poza picem i pijarem..."{Igor Janke SALON24}

 • tedfarmer

  Oceniono 68 razy 44

  Wszystko co powiedział o szmaciarzu Maliniaku jest najprawdziwszą prawdą i hejterzy choćby ich było 5 milionów,nie zmienią tego !! Jest Maliniak szmaciarzem i głupcem co widać ,słychać i czuć !!

 • minkipinki

  Oceniono 45 razy 37

  Słychać wycie, znakomicie!!!! Brawo Maciek!!!

 • def11

  Oceniono 46 razy 36

  Bez dwóch zdań w ten "milijon" Adrian miał swój wkład, niezamierzony, ale jak to z "baranami" bywa ..:)

 • monty937

  Oceniono 49 razy 31

  Stuhr jesteś wielki !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gre-gol

  Oceniono 38 razy 28

  BRAWO Maciek ! Brawo fani Maćka ! To dowód, że naród jeszcze nie spsiał i nie spisiał

 • maklik

  Oceniono 37 razy 27

  Panie Maćku, dzięki serdeczne i pozdrowienia dla Taty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX