"Bad Boy" z przyśpieszoną premierą w sieci. Kiedy i gdzie zobaczymy najnowszy film Patryka Vegi?

Film "Bad Boy" Patryka Vegi kinową premierę miał w lutym, jednak z powodu zamknięcia wszystkich placówek kultury nie zdążył zebrać zbyt dużej widowni. Teraz podobnie jak w przypadku "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sali samobójców. Hejtera" dystrybutorzy zdecydowali, by przyśpieszyć debiut produkcji w sieci. Ci, którzy nie zdążyli do kina, będą mogli obejrzeć popisy Antka Królikowskiego już w kwietniu.
Zobacz wideo

"Bad Boy" na ekrany kin trafił 21 lutego i w pierwszy weekend przyciągnął 156 tys. widzów - to jedno z najsłabszych otwarć filmów Patryka Vegi. Nim zamknięto kina, produkcję zobaczyło 386 761 osób. Teraz oglądalność może skoczyć - film już na początku kwietnia będzie miał swoją premierę w sieci i trafi na serwisy VOD.

Czytaj też: "Bad Boy" zalicza najgorsze otwarcie wśród filmów Patryka Vegi od lat. Wynik słabszy od "Zenka"

"Bad Boy" Patryka Vegi dostępny w sieci

"Bad Boy" opowiada o środowisku piłkarskim i ciemnej stronie tego świata. Głównymi bohaterami są policjant i jego młodszy brat, który jest właścicielem klubu piłkarskiego. W najnowszym filmie Vegi zagrali m.in. Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski i dwaj piłkarze reprezentacji Polski: Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Szczególne pochwały zbiera Królikowski, którego reżyser przyrównał wręcz do polskiego Leonardo DiCaprio. Ile w tym stwierdzeniu jest prawdy, będziecie mogli sprawdzić w domach od 8 kwietnia. Wtedy bowiem "Bad Boy" trafi do sieci.

Dystrybutor filmu Kino Świat informuje, że "Bad Boya" obejrzeć będziemy mogli na serwisach: Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili.

Wcześniej na przyspieszoną premierę w sieci zdecydowali się twórcy "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który zamiast do kin 13 marca trafił od razu na serwis Netflix. Tam też od 1 kwietnia możemy oglądać największy kinowy hit tego roku, czyli ekranizację erotycznego bestsellera "365 dni". Na serwisach VOD do zobaczenia jest także najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter".

Czytaj też: Netflix ogłasza: "365 dni" to numer 1 w Polsce

Więcej o: