"Więcej niż myślisz". Netflix pokazuje zwiastun nowej komedii romantycznej. Innej niż myślisz

"Więcej niż myślisz" to nowa komedia romantyczna, którą Netflix udostępni 1 maja. Pojawił się zwiastun.

17-letnia nieśmiała kujonka Ellie zostaje wynajęta przez Paula - uroczego, ale niezbyt elokwentnego sportowca - by pomóc mu poderwać popularną dziewczynę, która chodzi razem z nimi do liceum. Wbrew dzielącym ich różnicom ten układ biznesowy szybko przeradza się w przyjaźń. Sprawy się komplikują, gdy Ellie stwierdza, że obiekt westchnień Paula podoba się również jej.

"Więcej niż myślisz" od 1 maja w serwisie Netflix - zobacz zwiastun

Zobacz wideo Więcej niż myślisz - nowa komedia romantyczna niedługo w serwisie Netflix

Netflix. Które polskie komedie można obejrzeć na Netliksie? Nie tylko "Lejdis" i "Testosteron" >>

Tym razem głównej bohaterki nie czeka happy end w ramionach ukochanego chłopaka. "Więcej niż myślisz", jak zapowiadają twórcy, wcale nie ma być typową komedią romantyczną. W roli głównej występuje Leah Lewis. - Pamiętam, że po przeczytaniu streszczenia pomyślałam: O, to coś nowego, bardzo, bardzo nowego. Po tym, jak dostałam scenariusz, powiedziałam mojemu agentowi i bliskim: Jeśli nie zagram Ellie Chu, będę przygnębiona. Będę płakać, jeśli nie będę częścią tego niesamowitego projektu - mówi aktorka w rozmowie z EW.com i dodaje:

To film nie tylko o miłości, ale o tym jak Ellie odnajduje samą siebie, o tym, jak jest jej z byciem outsiderką. 

"Więcej niż myślisz" miał mieć światową premierę podczas festiwalu filmowego Tribeca, ale z powodu sytuacji na świecie wydarzenie zostało odwołane. Scenarzystką, reżyserką i producentką filmu jest Alice Wu ("Saving Face").

To jedna z najlepszych komedii romantycznych Netfliksa. Jest zwiastun drugiej części "Do wszystkich chłopców..." >>

Więcej o: