Disney+ ocenzurował pupę Daryl Hannah. Grafik się jednak nie popisał

Disney+ wchodzi na kolejne rynki (niestety, na razie nie do Polski) i w swojej ofercie ma nie tylko nowości, lecz także klasyki. Wśród nich znalazł się film "Plusk" z Daryl Hannah i Tomem Hanksem. Jedną ze scen, w której widać pośladki aktorki, nieudolnie ocenzurowano.

Komedia romantyczna z 1984 roku wyreżyserowana przez Rona Howarda opowiada historię Allena (Tom Hanks), który zakochuje się w syrenie. Z wzajemnością, co sprawia, że syrena postanawia zostać z nim na lądzie. Przybiera imię Madison i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, co nie jest proste. W dodatku wzbudza zainteresowanie rządowych naukowców.

Disney+ cenzuruje "Plusk" - jest wideo

"Plusk" co jakiś czas przypominają stacje telewizyjne i można wtedy zobaczyć scenę, w której Madison wchodzi do wody. Na ekranie jest w tym momencie widoczna pupa Daryl Hannah. W wersji, która jest dostępna dla użytkowników Disney+, pośladki aktorki zakrywają przedłużone włosy. Niestety, wygląda to bardziej na sierść jakiegoś bohatera animacji "Potwory i spółka".

W innej scenie, w której widać pośladki Madison, ta część ciała została zamazana.

Kiedy Disney+ wejdzie do Polski? Na razie cisza

6 marca na stronie Walt Disney Company pojawiła się informacja, jakoby Polska była w gronie krajów, w których latem 2020 roku zostanie uruchomiona platforma Disney+. Zaledwie godzinę później Polska zniknęła z tekstu oświadczenia. Na razie nie wiadomo, kiedy Disney+ wejdzie do Polski ze swoją ofertą.

Użytkownicy serwisu mogą oglądać m.in. produkcje Lucasfilm, w tym bijący rekordy popularności serial "The Mandalorian" i wszystkie filmy z serii "Gwiezdne wojny", a także ponad 30 filmów o superbohaterach DC (m.in. o Iron Manie, Kapitanie Ameryce i Czarnej Panterze). Są dostępne zarówno nowe produkcje, jak i starsze, w tym klasyczne animacje i bajki Pixara.

Zobacz wideo Cenzura w Hollywood - czego nie pokazywano 90 lat temu?
Więcej o: