Paris Jackson, córka Michaela Jacksona, w wyjątkowej roli. Zagra Jezusa w niezależnym filmie

Paris Jackson od kilku lat podąża śladami ojca, Michaela Jacksona, i próbuje swoich sił w showbiznesie. Gra w zespole, chodzi po wybiegach, a teraz szykuje się do kolejnego występu na ekranie. W thrillerze "Habit" wcieli się w... Jezusa.
Zobacz wideo

22-letnia Paris Jackson stawia coraz odważniejsze kroki w Hollywood i nie tylko. Po debiucie w serialu FOX-a "Star" i występie w filmie Amazona "Gringo" córka Michaela Jacksona teraz zagra w nadchodzącym niezależnym thrillerze pod tytułem "Habit". 

Zobacz też: "Thriller" wywrócił pop do góry nogami. "Nasz sukces był niespodzianką dla wszystkich. Oprócz Michaela" >>

Paris Jackson jako Jezus w filmie "Habit". W filmie pojawią się gwiazdy rocka

Jak zapowiedzieli twórcy, fabuła thrillera skupi się na młodej imprezowiczce (w tej roli Bella Thorne), która zostaje uwikłana w szemraną sprawę związaną z handlem narkotykami i wpada na pomysł uniknięcia kłopotów dzięki przebraniu się za zakonnicę. Gdzie w tym wszystkim postać, w którą ma się wcielić Paris Jackson? Portal Screen Daily podaje, że główna bohaterka ma fetysz Jezusa - w "Habit" będzie on mieć twarz Jackson. 

Oprócz Belli Thorne i Paris Jackson w filmie, który wyreżyserowała Janell Shirtcliff, zagrają również Gavin Rossdale, znany jako wokalista i gitarzysta zespołu rockowego Bush, chińska wokalistka Josie Ho oraz Alison Mosshart z grupy The Kills. Warto wspomnieć, że autorska muzyka nie jest obca samej Paris Jackson, która gra i śpiewa w rockowym zespole The Soundflowers. W rozmowie z serwisem Entertainment Weekly producent Donovan Leitch zdradził, że w obsadzie można się spodziewać innych muzyków, bo twórcy "wypełnili film gwiazdami rocka i zadbali o to, żeby miał mocny, rockowy soundtrack".

Na ten moment nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera "Habit" - film jest obecnie w fazie postprodukcji.

Więcej o: