Johnny Depp założył konto na Instagramie i śpiewa piosenkę Johna Lennona [WIDEO]

Johnny Depp niecałą dobę temu dołączył do użytkowników Instagrama i już ma ponad 2 mln obserwujących. Aktor w jednym z pierwszych postów prezentuje utwór Johna Lennona.

- To moje pierwsze doświadczenie z mediami społecznościowymi, wcześniej nigdy nie miałem powodu, by się tu angażować. Aż do teraz. Teraz przyszedł czas na dialog, w obliczu zagrożenia ze strony niewidzialnego wroga, który ma na sumieniu już tyle tragedii i żyć - mówi na filmie Johnny Depp, nawiązując do pandemii koronawirusa.

Zobacz wideo ohnny Depp założył Instagrama. Do podjęcia tej decyzji zmusiła go epidemia koronawirusa

Johnny Depp na Instagramie: Nasze umysły i serca nie są zniewolone

- Niektórzy sprawdzili pracę, źródła dochodów, biznesy, niektórzy - zbyt wielu - wylądowali na ulicach bez ochrony i schronienia - dodał. Później stwierdził, że choć możemy czuć, że nic nie da się teraz zrobić, to nasze umysły i serca nie są zniewolone i to, co możemy zrobić, to być wyczulonymi na los innych. Apelował również o pozostanie w domach, jeśli jest to możliwe.

W trwającej osiem minut przemowie wspomina także o albumie, który nagrywa od pewnego czasu z Jeffem Beckiem. Uznał, że moment izolacji to dobry czas na zaprezentowanie coveru utworu Johnna Lennona "Isolation", który zagrał z byłym gitarzystą grupy Yardbirds. Link do piosenki w serwisach streamingowym można znaleźć tutaj.

50 lat temu Paul McCartney ogłosił, że skończył z The Beatles. Pół roku wcześniej usłyszał od Lennona: Durny jesteś >>

Depp to nie tylko jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, ale także muzyk. Dwukrotnie wziął udział w nagraniach z brytyjskim zespołem rockowym Oasis, można też usłyszeć, jak gra na gitarze w utworze "Fade In-Out", który znalazł się na wydanym w roku 1997 albumie "Be Here Now", a także wziął udział w nagraniu piosenki "Fade Away (Warchild Version)", która znalazła się na stronie B singla „Don't Go Away”. Nagrywał także z Marilynem Mansonem, a razem od 2015 roku wraz z Alice Cooperem i Joe Perrym współtworzy zespół Hollywood Vampires. Grupa ma na kocie dwa albumy.

Więcej o: