Premiery tygodnia. Ricky Gervais w "After Life" śmieje się przez łzy, a Chris Hemsworth podejmuje się niemożliwego

W tym tygodniu na Netfliksa wszedł drugi sezon serialu "After Life", którego twórcą jest Ricky Gervais. To wzruszająca opowieść, ale nie brakuje w niej typowego dla Gervaisa pazura. Jest też "Tyler Rake: Ocalenie", czyli sensacyjny owoc kolejnej już współpracy braci Russo i Chrisa Hemswortha.
Zobacz wideo

W tym tygodniu do sprawdzenia proponujemy wam dwie nowości na Netflksie: serial "After Life" Ricky'ego Gervaisa oraz produkcję braci Russo "Tyler Rake: Ocalenie", gdzie główną rolę zagrał Chris Hemsworth.

Zobacz też: Rose McGowan wydała płytę, która ma leczyć. "Częstotliwość niższa niż ta używana przez nazistów" [CO W MUZYCE PISZCZY] >>

"After Life". Ricky Gervais próbuje ułożyć sobie życie w drugim sezonie gorzko-słodkiej komedii

Ricky Gervais jest reżyserem, producentem i odtwórcą głównej roli w "After Life". Grany przez niego bohater, Tony, w pierwszym sezonie powstrzymuje się od decyzji o samobójstwie po tym, jak stracił żonę, ale w zamian podejmuje ambitne przedsięwzięcie. Jest gotowy zemścić się na całym świecie, robiąc absolutnie wszystko, na co tylko ma ochotę. Jeżeli znacie humor Ricky'ego Gervaisa, to wiecie, że on akurat może mieć ochotę na rzeczy najróżniejsze. 

W drugim sezonie Tony postanawia spróbować załagodzić smutek po śmierci Lisy w inny sposób. Jak twierdzi w zwiastunie, chce pomóc tym, którzy pomogli jemu. Do tego będzie się starał "osiągnąć zen", ale oczywiście nie bez trudności. Na horyzoncie pojawi się perspektywa utraty pracy w redakcji. Jedno jest pewne - znowu będziemy się śmiać przez łzy.

"Tyler Rake: Ocalenie". Chris Hemsworth jako nieustraszony najemnik na misji życia

Wielbicieli Chrisa Hemswortha powinien zainteresować film "Tyler Rake: Ocalenie", czyli kolejny przykład na to, że bracia Russo i Hemsworth to świetna drużyna. Filmowy Thor tym razem wcielił się w morderczo skutecznie wyszkolonego najemnika, który ma uratować porwanego chłopaka. Ta akcja okaże się najniebezpieczniejszą w całej jego karierze. Bohater grany przez Hemswortha teoretycznie jest takim specjalistą w swojej klasie, że nie ma już nic do stracenia.

Kiedy jednak przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podjął. Misja jest śmiertelnie niebezpieczna - Rake musi działać w brutalnym środowisku handlarzy bronią i narkotykami, odbicie chłopca jest niemal niemożliwe. Ta akcja na zawsze odmieni życie Tylera i porwanego chłopca. 

Więcej o: