Filmy z Seleną Gomez. Które produkcje warto obejrzeć?

Selena Gomez jest znana na świecie głównie z produkcji Disneya i swojej muzyki. Warto jednak wiedzieć, że ma też na swoim koncie kilka godnych uwagi filmów nie tylko dla nastoletnich widzów. Dlatego dziś podpowiadamy, jakie filmy z Seleną Gomez warto obejrzeć.

Selena Gomez - początki kariery

Selena Gomez to amerykańska aktorka, piosenkarka i producentka filmowa, która urodziła się w 1992 roku w stanie Teksas. Jest niezaprzeczalną idolką nastolatków. Muzykę, którą śpiewa można określić jako pop rock. Do tej pory wystąpiła w kilku produkcjach telewizyjnych, takich jak "Kopciuszek: Roztańczona historia". W pełnometrażowym filmie kinowym debiutowała w 2010 roku w filmie Elizabeth Allen - "Ramona i Beezus" (zagrała tam główną rolę). Życie prywatne Seleny Gomez jest śledzone przez media plotkarskie równie pilnie jak jej kariera. Selena angażuje się w wiele akcji charytatywnych, jest miłośniczką psów a w 2008 roku aktywnie brała udział w kampanii społecznej UR Votes Count. W roku 2009 Selena została najmłodszą Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Które filmy z Seleną Gomez powinieneś obejrzeć?

Filmy z Seleną Gomez - propzoycje dla młodszych widzów

  • "Kopciuszek: roztańczona historia" – zacznij przygodę z Seleną z tym filmem. Ta produkcja z 2008 roku to – jak wskazuje tytuł – nowoczesna wersja przygód disneyowskiej księżniczki. Selena szklane pantofelki zamienia na buty do tańca, a jej księciem jest znany z „High School Musical” Drew Seeley. Główna bohaterka, Mary mieszka razem z niechętną jej macochą (Jane Lynch) i dwiema przyrodnimi siostrami (Emily Perkins oraz Katharine Isabelle), które nie traktują jej dobrze. W szkole Mary pojawia się nowy uczeń – Joey – piosenkarz pop, który natychmiastowo staje się obiektem westchnień wszystkich dziewcząt. Mary wymyka się w tajemnicy przed macochą i siostrami na walentynkowy, szkolny bal… resztę musicie już obejrzeć sami!
  • "Program ochrony księżniczek" – kolejny pogodna, familijna pozycja, którą obejrzycie z uśmiechem na twarzy. Okrutny dyktator zamierza przejąć władzę w pewnym niewielkim państwie. Z tego powodu księżniczka Rosalinda (Demi Lovato) zostaje objęta Programem Ochrony Księżniczek. Rosalinda znajduje się pod opieką agenta Masona (Tom Verica) i jego uroczej córki Carter (Selena Gomez). Dzięki Carter, księżniczka wchodzi bez problemu w rolę Rosie - typowej nastolatki. Rosalinda znajduje sposób, by odwdzięczyć się i pomóc Carter w jej problemach. Carter wstydzi się Donniego (Robert Adamson) - chłopaka, który bardzo jej się podoba. Rosie pomaga jej przemóc nieśmiałość.
Zobacz wideo Robią wrażenie!

Filmy z Seleną Gomez - dramaty, kryminały, komedie

  • "Spring breakers" – to już zupełnie inny rodzaj filmu niż dwa poprzednie. W 2012 roku Selena Gomez zagrała w kryminale w reżyserii Harmony’ego Korine’a. Ta produkcja pełna jest alkoholu, sztucznych biustów, ponętnych ciał w różowych bikini i wszelkiego typu rozpusty, jaką możesz sobie wyobrazić. Tak właśnie czas wiosennych ferii spędzają amerykańscy studenci, którym puszczają wszystkie hamulce. Cztery bohaterki to grupa przestylizowanych, plastikowych laleczek, które chcą zarobić pieniądze na imprezę. W tym celu przeprowadzają napad na przydrożną knajpę. Selena Gomez gra tutaj członkinię kółka różańcowego, Faith, która staje w kontrze do tych wystrzałowych dziewcząt. Film warto obejrzeć także ze względu na muzykę – ścieżka dźwiękowa to mieszanka bardzo starego techno, nowoczesnego house’u, kanciastego dubstepu, elektropopu, a to wszystko przeplatane dźwiękiem przeładowywanej strzelby. Tak, to bardzo dzika impreza.

Spring BreakersSpring Breakers Spring Breakers

  • "Truposze nie umierają" - to film łączący elementy komedii i horroru z 2019 roku. Wyreżyserował go Jim Jarmusch. W niewielkim miasteczku Centerville dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Telefony i zegarki przestają działać, znikają zwierzaki domowe, a dni zdają się nie kończyć. Czy to wszystko przed odwierty na biegunie? W pewnym momencie do grona mieszkańców miasteczka dołączają... zmarli, którzy wychodzą z grobów i robią rzeczy, które lubili robić za życia. W rolach głównych Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, a także w roli Zoe - Selena Gomez. 
Więcej o: