"Zabawa w chowanego". Tomasz Sekielski ujawnił datę premiery nowego filmu o pedofilii w Kościele

Tomasz Sekielski zdradził, kiedy będzie miała miejsce premiera jego drugiego filmu dokumentalnego na temat pedofilii w Kościele katolickim. Kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć "Zabawę w chowanego"?

- Bracia Sekielscy mają przyjemność poinformowania was, iż w przyszłym tygodniu w Sekielski Sunday Night wystąpimy razem i porozmawiamy o filmie, który już pewnie obejrzycie, gdyż premiera "Zabawy w chowanego" będzie miała miejsce w sobotę 16 maja o godzinie 10 - powiedział Tomasz Sekielski podczas programu na żywo prowadzonego na Facebooku.

Film "Zabawa w chowanego" będzie dostępny na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTubie. Będzie można go obejrzeć za darmo, nie będzie także przerywany reklamami. Prawdopodobnie we wtorek 12 maja ukaże się trailer tej produkcji.

Zobacz wideo

Premiera "Zabawy w chowanego" w urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie wiedziałem"

Bracia Tomasz i Marek Sekielski są twórcami filmu "Tylko nie mów nikomu", który w zeszłym roku wstrząsnął Polską. Film ten dotyczył pedofilii w polskim Kościele katolickim i podobnie jak "Zabawa w chowanego" został opublikowany na YouTubie. Produkcja ta miała premierę 11 maja 2019 roku. Do tej pory film został wyświetlony 23 miliony razy. Filmy "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego" zostały sfinansowane z pieniędzy pozyskanych poprzez zbiórki.

Jak się okazuje, film "Zabawa w chowanego" będzie miał premierę w dniu urodzin prezydenta Andrzeja Dudy.

- Nie wiedziałem, że taki oto prezent dla wciąż jeszcze urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy zgotujemy wraz z moim bratem Markiem. No cóż, mam nadzieję, że pan prezydent obejrzy i że też zabierze głos w dyskusji, która - mam nadzieję - po tej premierze będzie miała miejsce - skomentował Tomasz Sekielski. 

Więcej o:
Komentarze (63)
"Zabawa w chowanego". Tomasz Sekielski ujawnił datę premiery nowego filmu o pedofilii w Kościele
Zaloguj się
 • wicipinski

  Oceniono 21 razy 19

  Co on tam odkrył? Kolejnym świętym mężom, cierpnie dupa na samą myśl.

 • glencok

  Oceniono 16 razy 16

  A wiadomo na kiedy planują premierę filmu o SKOKach i roli pisu w wyprowadzaniu kasy za granicę?

 • wicipinski

  Oceniono 17 razy 13

  Ciekawe jak przeciętny katolik radzi sobie ze świadomością, że facet, który podaje mu największą świętość, swoimi palcami, prosto do ust, ciało Chrystusa, Mógł przed chwilą te palce trzymać w dupie jakiegoś ministranta.
  Niech się wypowiedzą rozmodleni. Czy nie nurtuje ich takie pytanie.

 • karl.franc

  Oceniono 12 razy 12

  Tl;dr
  Tak z ciekawości zapytam, czy w związku z poprzednim filmem postawiono komuś zarzuty?

 • oppserwatorr500

  Oceniono 13 razy 9

  Będzie oglądane na plebaniach, po 22, przy czteropaku Tyskiego, gdy ksiądz Jerzy dorwie się do pilota po tym, gdy ksiądz Antoni krzyknie w pijackim amoku - "Jurek, ku..., puść coś śmiesznego z Jutjuba!". Amen.

 • walkirrr

  Oceniono 9 razy 7

  kieckowe zboki już dostają namaszczonej sraczki

 • freejazzy

  Oceniono 7 razy 7

  premiera w dniu urodzin prezydenta Andrzeja Dudy?
  - Nie wiedziałem - odpowiedział Tomasz Sekielski i to się chwali, że nie wiedział. Mimo wszystko, nie żyjemy jeszcze w Korei Płn. żeby daty urodzin "drogich przywódców" musiały być wykute na blachę jeszcze w podstawówce.
  Osobiście mam w dypie datę urodzin prezydenta Dudy, tak samo jak mam w dypie datę urodzin papieża, a datę urodzin braci Kaczyńskich mam nawet podwójnie w dypie.

 • jane1942

  Oceniono 8 razy 6

  Gdy mowa o filmach o przestępstwie na dzieciach jakich dopuszczją się pracownicy KK ludzie używają argumentu: - a inni ( artyści, celebryci, nauczyciele... itp) też nie lepsi...
  Pewnie tak, ale tzw. duchowni w umysle dziecka mają obraz osoby czystej, godnej zaufania, dobrej. I co? Dziecko natrafia na krzywdę, zderza się z traumą nie do opisania i to jest kryminalna sprawa! Znam temat.

 • wujekdolf

  Oceniono 12 razy 6

  brawo panie Sekielski! więcej sówerenów to oglądnie teraz - może tą czarną zarazę wypędzimy z Polski wreszcie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX