"Zabawa w chowanego". Tomasz Sekielski ujawnił datę premiery nowego filmu o pedofilii w Kościele

Tomasz Sekielski zdradził, kiedy będzie miała miejsce premiera jego drugiego filmu dokumentalnego na temat pedofilii w Kościele katolickim. Kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć "Zabawę w chowanego"?

- Bracia Sekielscy mają przyjemność poinformowania was, iż w przyszłym tygodniu w Sekielski Sunday Night wystąpimy razem i porozmawiamy o filmie, który już pewnie obejrzycie, gdyż premiera "Zabawy w chowanego" będzie miała miejsce w sobotę 16 maja o godzinie 10 - powiedział Tomasz Sekielski podczas programu na żywo prowadzonego na Facebooku.

Film "Zabawa w chowanego" będzie dostępny na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTubie. Będzie można go obejrzeć za darmo, nie będzie także przerywany reklamami. Prawdopodobnie we wtorek 12 maja ukaże się trailer tej produkcji.

Zobacz wideo

Premiera "Zabawy w chowanego" w urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie wiedziałem"

Bracia Tomasz i Marek Sekielski są twórcami filmu "Tylko nie mów nikomu", który w zeszłym roku wstrząsnął Polską. Film ten dotyczył pedofilii w polskim Kościele katolickim i podobnie jak "Zabawa w chowanego" został opublikowany na YouTubie. Produkcja ta miała premierę 11 maja 2019 roku. Do tej pory film został wyświetlony 23 miliony razy. Filmy "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego" zostały sfinansowane z pieniędzy pozyskanych poprzez zbiórki.

Jak się okazuje, film "Zabawa w chowanego" będzie miał premierę w dniu urodzin prezydenta Andrzeja Dudy.

- Nie wiedziałem, że taki oto prezent dla wciąż jeszcze urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy zgotujemy wraz z moim bratem Markiem. No cóż, mam nadzieję, że pan prezydent obejrzy i że też zabierze głos w dyskusji, która - mam nadzieję - po tej premierze będzie miała miejsce - skomentował Tomasz Sekielski

Więcej o: