Jerry Stiller nie żyje. Ojciec Bena Stillera miał 92 lata

Jerry Stiller miał 92 lata. Znany m.in. z występu w kultowym serialu "Kroniki Seinfelda" aktor zmarł z przyczyn naturalnych, o czym poinformował w sieci jego syn, także popularny aktor, Ben Stiller.

Jerry Stiller był popularnym aktorem komediowym, ma za sobą długą i udaną karierę. W USA zasłynął występami w telewizji w ramach duetu Stiller i Meara, gdzie partnerowała mu żona, Anne Meara (są rodzicami popularnego aktora Bena Stillera), a także z roli George'a Costanzasa w "Kronikach Seinfelda" - legendarnego amerykańskiego sitcomu, który do dziś ma status kultowego serialu.

Jerry Stiller nie żyje. Ben Stiller potwierdza śmierć ojca

W poniedziałek 11 maja Ben Stiller potwierdził śmierć ojca we wpisie w mediach społecznościowych. W pożegnalnym poście napisał:

Jerry Stiller kilka razy wystąpił u boku swojego syna - pojawił się chociażby w komedii "Zoolander". Nim został aktorem, służył w wojsku, brał udział w II wojnie światowej. Kiedy wrócił z pola walki, zaczął grywać w teatrze. Komedią zajął nim poznał swoją żonę. Poza "Kronikami Seinfelda" duże uznanie przyniosły mu także takie seriale jak "The King Of Queens" czy występy w "Hairspray" i "The Heartbreak Kid".