"Zabawa w chowanego" w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Bracia Sekielscy udostępnią film nieodpłatnie

Film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" będzie można zobaczyć w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Portal press.pl informuje, że Canal+ planuje emisję na piątek, a inne stacje ustalają szczegóły z twórcami.

Marek Sekielski poinformował "Presserwis", że wraz ze swoim bratem nieodpłatnie udostępni stacjom telewizyjnym swój najnowszy film. Twórcy dopinają szczegóły z kilkoma nadawcami, a Canal+ planuje emisję już w najbliższy piątek, czyli 22 maja. 

"Zabawa w chowanego". Film braci Sekielskich wyświetlono ponad pięć mln razy

"Zabawa w chowanego" to drugi film braci Sekielskich mówiący o pedofilii w polskim Kościele katolickim. Pierwszy film, "Tylko nie mów nikomu", odniósł spektakularny sukces. Od dnia premiery do dzisiaj na platformie YouTube został wyświetlony ponad 23 miliony razy, a w ciągu pierwszego dnia od premiery wyświetlono go sześć milionów razy. Niewykluczone, że "Zabawa w chowanego" odniesie podobny sukces. Od dnia premiery do wtorku 19 maja produkcję tę wyświetlono na YouTube już ponad pięć milionów razy. Jak oceniają ten wynik bracia Sekielscy?

- Nie tak spektakularnie, jak przed rokiem, co nie zmienia faktu, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Odbiór społeczny jest bardzo podobny, poziom hejtu również. [...] Pamiętam wyrazy ubolewania sprzed roku i wiem, że rzeczywistość jest, jaka była. Nie ma realnych prób rozliczenia się przez Kościół ze swoją przeszłością - powiedział Marek Sekielski w rozmowie z press.pl

Zobacz wideo Tak wypowiadali się politycy po poprzednim filmie Sekielskich "Tylko nie mów nikomu"
Więcej o:
Komentarze (6)
"Zabawa w chowanego" w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Bracia Sekielscy udostępnią film nieodpłatnie
Zaloguj się
 • roman_czwarty

  Oceniono 10 razy 10

  Tak naprawdę, to szczerze się waham, czy ten film obejrzeć. Bo i cóż nowego w nim zobaczę ?
  Cierpienie jednych a butę i arogancję drugich. Do "kościoła" nie chodzę i nie pójdę do czasu aż Jezus "nie wypisze się z PIS-u".

 • tadek82

  Oceniono 10 razy 8

  Papież , który ukrywał pedofili został świętym !!!!! Ten świat zwariował !!!!

 • mikomaria

  Oceniono 7 razy 7

  Co przerażajace, to swoisty syndrom szwedzki ofiary, któremu wdrukowano subliminalnie ( hipnoza ?) atencję do każdego osobnika w sukience, który dla ofiary - niezależnie od faktu popełnienia deliktu- pozostaje osobą swieta, reprezentantem trzeciej płci, tej o boskich przymiotach, ... Do swojego oprawcy chłopak zwraca wszak się nieodmiennie per "proszę ksiedza": "Proszę księdza, miejsce księdza jest w wiezieniu".... Dopóki ludzie nie nauczą się traktować duchownych jak normalnych , równych sobie współobywateli, do których, w zależności od stopnia zażyłości się mówi per "pan", lub "ty", dopóty owi eklezjaści będą się bezkarnie panoszyć....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX