"Nic się nie stało" - zwiastun dokumentu Sylwestra Latkowskiego w TVP. Wiemy, kiedy data emisji

"Nic się nie stało" to film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego, który dotyczy pedofilii wśród elit. Produkcję TVP, określaną często odpowiedzią na "Zabawę w chowanego" braci Sekielskich będzie można obejrzeć w najbliższą środę.

TVP Info pokazała zwiastun "Nic się nie stało" w ostatnią sobotę - tego dnia w serwisie You Tube miał premierę film dokumentalny Tomasza i Marka Sekielskich zatytułowany "Zabawa w chowanego", w którym mówią o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Zobacz wideo Sekielski opowiada o filmie "Zabawa w chowanego"

"Nic się nie stało" - zwiastun. To odpowiedź TVP na "Zabawę w chowanego"?

"Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu, który odwiedzali celebryci" - piszą o filmie w Tvp.info. Wcześniej swoją produkcję Latkowski zapowiadał w mediach społecznościowych słowami:

To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa.
 

W opublikowanym materiale pojawia się wątek samobójczej śmierci 14-letniej Anaid. Dziewczyna w marcu 2015 roku popełniła samobójstwo, skacząc pod pociąg. Ta tragedia miała być związana z tym, co miało dziać się w nocnych klubach w Sopocie, gdzie dochodziło do przestępstw seksualnych - w tym wykorzystywania nieletnich. W zwiastunie pojawiają się zdjęcia i nazwiska celebrytów - są to m.in. Andrzej Chyra, Adam "Nergal" Darski, Kuba Wojewódzki i Natalia Siwiec.

"Nic się nie stało" - gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Już w styczniu tego roku przewidywano, że premiera produkcji TVP może odbyć się w podobnym czasie co "Zabawy w chowanego". Emisja "Nic się nie stało" ma się odbyć w środę 20 maja o 21:00 - poinformował o tym sam reżyser. Gdzie oglądać film Latkowskiego? Pokaże go TVP1. "Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady" - przestrzega reżyser dokumentu.

"Zabawa w chowanego" w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Bracia Sekielscy udostępnią film nieodpłatnie >>

Więcej o: