"Nic się nie stało" - zwiastun dokumentu Sylwestra Latkowskiego w TVP. Wiemy, kiedy data emisji

"Nic się nie stało" to film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego, który dotyczy pedofilii wśród elit. Produkcję TVP, określaną często odpowiedzią na "Zabawę w chowanego" braci Sekielskich będzie można obejrzeć w najbliższą środę.

TVP Info pokazała zwiastun "Nic się nie stało" w ostatnią sobotę - tego dnia w serwisie You Tube miał premierę film dokumentalny Tomasza i Marka Sekielskich zatytułowany "Zabawa w chowanego", w którym mówią o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Zobacz wideo Sekielski opowiada o filmie "Zabawa w chowanego"

"Nic się nie stało" - zwiastun. To odpowiedź TVP na "Zabawę w chowanego"?

"Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu, który odwiedzali celebryci" - piszą o filmie w Tvp.info. Wcześniej swoją produkcję Latkowski zapowiadał w mediach społecznościowych słowami:

To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa.
 

W opublikowanym materiale pojawia się wątek samobójczej śmierci 14-letniej Anaid. Dziewczyna w marcu 2015 roku popełniła samobójstwo, skacząc pod pociąg. Ta tragedia miała być związana z tym, co miało dziać się w nocnych klubach w Sopocie, gdzie dochodziło do przestępstw seksualnych - w tym wykorzystywania nieletnich. W zwiastunie pojawiają się zdjęcia i nazwiska celebrytów - są to m.in. Andrzej Chyra, Adam "Nergal" Darski, Kuba Wojewódzki i Natalia Siwiec.

"Nic się nie stało" - gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Już w styczniu tego roku przewidywano, że premiera produkcji TVP może odbyć się w podobnym czasie co "Zabawy w chowanego". Emisja "Nic się nie stało" ma się odbyć w środę 20 maja o 21:00 - poinformował o tym sam reżyser. Gdzie oglądać film Latkowskiego? Pokaże go TVP1. "Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady" - przestrzega reżyser dokumentu.

"Zabawa w chowanego" w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Bracia Sekielscy udostępnią film nieodpłatnie >>

Więcej o:
Komentarze (377)
"Nic się nie stało" - zwiastun dokumentu Sylwestra Latkowskiego w TVP. Wiemy, kiedy data emisji
Zaloguj się
 • vincent33

  Oceniono 148 razy 126

  Trómiasto.. ? A będzie coś o księdzu Jankowskim ? O tym jak bohatersko walczył z dżenderami i pedofilami ?

 • lucek10

  Oceniono 135 razy 117

  Autor mówi "Nic się nie zmienia". Znaczy to, że 5 lat rządów PiS nic w tej sprawie nie zmieniło. Czyli potwierdza to, co mówi Sekielski. Kościół nic nie zrobił w tej sprawie, władza też nie! Czyja wina? Wiadomo....

 • state77

  Oceniono 90 razy 74

  Pokazywanie celebrytów w klubie, w ktorym ponoc cos sie działo, to tak jak pokazywanie wiernych w kościele i mówienie, że też w tym brali udział.

 • jarek903

  Oceniono 76 razy 62

  No to teraz będzie można porównać reakcję prokuratury... Po filmach braci Siekielskich i Latkowskiego...

 • boshary

  Oceniono 94 razy 62

  On jest tak prawdomówny jak kusrki

 • safelogica

  Oceniono 73 razy 57

  Latkowski zgłupiał, będzie teraz naśladował wszystkich. Ale bardzo się cieszę z jego reakcji. Jak wynika z zapowiedzi, chodzi o pedofilię bywalców knajp a zwłaszcza jednej knajpy. Wymienia nawet nazwiska bywalców. Pewnie z racji bywania mianuje ich pedofilami. Podoba mi się ten kierunek myslenia. Zatem WSZYSCY CHADZAJĄCY DO KOŚCIOŁA KATOLICY na msze prowadzone przez pedofila są PEDOFILAMI. BRAWO, BRAWO, BRAWO

 • baz44b

  Oceniono 67 razy 51

  Latkowski to ten ci siedział dwa lata w więzieniu, niejasne kontakty z ruskimi no i współpracował z pisen przy ujawnianiu tzw podsłuchów u Sowy. Już widzę bardzo obiektywny film. Ciekawe kto tak naprawdę finansował ten film. Gościu robi dobrze pisowi by odwrócić uwagę od pedofilii wśród czarnych więc liczy na jakieś korytko w Tvpis
  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX