"Zabawa w chowanego" w telewizji. Gdzie oglądać? [PROGRAM TV]

Drugi film dokumentalny braci Sekielskich opowiadający o pedofilii w polskim Kościele katolickim trafi niebawem na anteny kilku telewizji. Gdzie i o której będziemy mogli obejrzeć "Zabawę w chowanego"?

Film "Zabawa w chowanego" zostanie wyemitowany przez kilka telewizji, m.in. przez TVN. Z doniesień portalu Press.pl wynika, że jego twórcy, Marek i Tomasz Sekielscy, udostępnili telewizjom swój najnowszy film nieodpłatnie. Dzięki temu dokument o pedofilii w Kościele katolickim będzie mógł dotrzeć do większej liczby widzów. 

Drugi film braci Sekielskich w telewizji. Gdzie obejrzeć "Zabawę w chowanego"?

Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć film "Zabawa w chowanego"? Film zostanie wyemitowany na atenie TVN, WP1 oraz Canal+ Dokument.

Czwartek 21.05

  • godzina 21:35 - TVN
  • godzina 23 - WP1

Sobota 23.05

  • godzina 22:05 - Canal+ Dokument
  • godzina 02:10 - WP1

Środa 27.05

  • godzina 02:00 - WP1

Czwartek 4.06

  • godzina 00:45 - Canal+ Dokument
Zobacz wideo Sekielski opowiada o filmie "Zabawa w chowanego"

Osoby, które nie widziały pierwszego dokumentu braci Sekielskich o pedofilii w Kościele lub chciałyby sobie go przypomnieć, również będą mogli go obejrzeć w telewizji. Film "Tylko nie mów nikomu" będzie wyświetlany na kanale Canal+ Dokument w sobotę 23 maja o godzinie 20. 

Zarówno film "Zabawa w chowanego", jak i "Tylko nie mów nikomu" są dostępne na YouTubie. Oba filmy można obejrzeć za darmo, a seanse nie są przerywane reklamami.

<<Reklama>> Książki o podobnej tematyce dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: