Przez Zjednoczoną Prawicę "strzela kur****". Ziemowit Gowin rapuje o "bandzie Kaczyńskiego"

Za rapowanie w słusznym celu - w ramach #Hot16Challenge2 - wziął się syn Jarosława Gowina, Ziemowit. W "Państwie z dykty" obrywa się PiS-owi i Zjednoczonej Prawicy, przez które Ziemowita "strzela kur****". Rapuje też: "Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę".

Moda na #Hot16Challenge2 odrobinę przygasła, ale wiele wskazuje na to, że debiut syna Jarosława Gowina w tej akcji odrobinę "odświeży" zainteresowanie zbiórką. Ziemowit Gowin dołączył do akacji i rapuje - wulgarnie i o polityce.

Syn lidera Porozumienia i byłego wicepremiera, w utworze "Państwo z dykty" atakuje "coraz bardziej dzikich polityków" w czasach, gdy szaleje epidemia koronawirusa. Rapuje, że państwo nie jest z dykty, a "chyba z totalnego gówna".

Ziemowit Gowin rapuje: "Rządzi nami Zjednoczona Prawica; Mnie już od tego strzela kur****"

Pada też pytanie, czy "wykurzycie", "tych pajaców na górze", bo czas nadszedł "na społeczną burzę".

Najostrzejszy fragment to ten, w którym wspomniana jest rządząca Zjednoczona Prawica:

Rządzi nami Zjednoczona Prawica
Mnie już od tego strzela kur****
Jak tak dalej pójdzie
Totalna kaplica
Wyp****** stąd szybciej niż Kubica

Dalej Ziemowit Gowin rymuje, by "pogonić razem pisowskich frajerów", czy o tym, by "lepiej nie wychylać głowy" i "wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy". Obrywa się również opozycji, która zdaniem młodego Gowina jest "słaba", ale nie znaczy to, że nie da się zbudować "wielkiej siły".

Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę

- rapuje Gowin.

Jedna zwrotka odnosi się bezpośrednio do Telewizji Polskiej i mediów publicznych. "TVPiS? Jak w Korei propaganda; Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda".

Cały materiał (uwaga - wulgaryzmy) jest dostępny na kanale Obiektywizm na YouTube:

 
Więcej o: