18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli" specjalnie dla kobiet. Inspiracja agentem Tomkiem?

"Pętla" to najnowszy film Patryka Vegi, który ma opowiedzieć o seksaferze podkarpackiej. W najnowszym zwiastunie zadedykowanym przez reżysera kobietom reżyser pokazał, jak poprowadzi wątek związany z żoną głównego bohatera. I wygląda on łudząco podobnie do schematu, w jakim działał agent Tomek - uwodził kobiety i nakłaniał je do zbrodni.

"Pętla" ma pokazać, jak jeden z policjantów rzeszowskiego CBŚ miał wyeliminować całą lokalną konkurencję sutenerów i otworzyć własny luksusową agencję towarzyską. Patryk Vega utrzymuje, że poznał niuanse afery podkarpackiej bezpośrednio od jej uczestników. W najnowszym "zwiastunie dla kobiet" skupia się na kobiecych bohaterkach tej opowieści - prokuratorce i żonie policjanta Daniela Ś.

>>> Patryk Vega: Jeśli mamy świetny scenariusz, nawet chu**wy reżyser zrobi z tego przyzwoity film [WYWIAD] <<<

Zwiastun "Pętli" dla kobiet. To agent Tomek?

Vega nie ukrywał nigdy, że lubi kręcić filmy o silnych kobietach. W jego najnowszym filmie taką postacią jest grana przez Katarzynę Warnke prokuratorka, która chce rozpracować policjanta CBŚ (Antoni Królikowski) prowadzącego pod przykrywką działań operacyjnych policyjnych ekskluzywną agencję towarzyską, w której bez wiedzy klientów nagrywał ich podczas intymnych stosunków z tancerkami. W zwiastunie widzimy, jak pani prokurator zdradza swój plan na "dobranie" się do podejrzanego - podsuwa jego żonie przystojnego agenta, który ma ją uwieść, a potem nakłonić do zbrodni.

Zobacz wideo

Patryk Vega szumnie zapowiada, że jeszcze przed premierą "Pętli" do sieci trafi seria nagrań i innych materiałów związanych z seksaferą podkarpacką. Mają to być taśmy, które pokażą m.in. ludzi uprawiających seks czy rozmowy z rosyjskim wywiadem.

>>> Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu bez cenzury. "Pętla" opowie o seksaferze [18+] <<<

Więcej o: