"Lucyfer" - sezon 5. Kiedy premiera nowych odcinków serialu Netflixa? [DATA]

"Lucyfer" od Netflixa to popularny serial o upadłym aniele, który postanawia wstąpić z piekieł i zamieszkać w Los Angeles. Kiedy możemy oczekiwać 5. sezonu przygód bohatera granego przez Toma Elisa? Czy przerwa spowodowana pandemią koronawirusa wpłynie na datę premiery nowego sezonu?

Niedawno pojawiła się informacja, że odtwórca głównej roli, Tom Ellis, przedłużył swój kontrakt, który teraz zakłada stworzenie 6. sezonu „Lucyfera”. Zanim jednak to nastąpi, fani produkcji niecierpliwie oczekują na premierę 5. sezonu serialu.

„Lucyfer” - sezon 5 - kiedy premiera?

Od emisji 4. sezonu „Lucyfera” minął już rok. Fani upadłego anioła spodziewali się, że nowy sezon zawita na ekrany ich telewizorów już w pierwszej połowie 2020 r. Takie były też założenia Netflixa, niestety ze względu na trwającą od początku roku pandemię koronawirusa, plany giganta streamingu musiały zostać zweryfikowane.

Data premiery nowego sezonu „Lucyfera” nie została jeszcze ogłoszona. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowe odcinki będziemy mogli oglądać jeszcze w tym roku. Sezon 5 został niemal w całości nakręcony. Twórcą serialu zostało zaledwie kilka, drobnych scen do dokończenia. Po ich ukończeniu, serial pojawi się na platformie Netflix. Będzie to prawdopodobnie jesień tego roku.

Zobacz wideo Trzeci sezon "Dark". Netflix pokazał zwiastun serialu, który udało się skończyć przed pandemią

"Lucyfer" O czym jest serial? Obsada

Główny bohater "Lucyfera" to władca piekła, upadły anioł, który wkracza w świat ludzi, gdzie staje się właścicielem klubu nocnego w Los Angeles. Lucyfer Morningstar bardzo szybko zjednuje sobie ludzi. Z czasem, wykorzystując swoje nadprzyrodzone moce pomaga policjantce Chloe Decker (Lauren German) w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W obsadzie serialu obok Toma Ellisa i Lauren German znajdziemy Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, D.B. Woodside'a, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, Tricia Helfer, Kevina Rankin oraz Aimee Garcie.

Więcej o: