"Moda na sukces" wznawia nagrywanie. Aktorzy wracają na plan po przerwie spowodowanej pandemią

"Moda na sukces" jest pierwszym serialem, do którego ruszą zdjęcia po zniesieniu blokady na branży rozrywkowej. Producenci kultowej produkcji w tym tygodniu wrócą na plan i rozpoczną prace nad kolejnymi odcinkami - informuje New York Times.

Aktorzy wrócą na plan zdjęciowy w Los Angeles po długiej, 3-miesięcznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną. Wznowienie produkcji filmowej i telewizyjnej w stanie Kalifornia możliwe jest już od 12 czerwca.

Zachowane środki bezpieczeństwa. Aktorzy wracają na plan

W poniedziałek rozpoczęła się przedprodukcja kultowej opery mydlanej, natomiast pierwsze zdjęcia miały miejsce już w środę - potwierdziła Eva Basler, rzeczniczka Bell-Phillip Television Productions, która produkuje "Modę na sukces", cytowana przez New York Times.

Jeden z aktorów grających w produkcji, Don Diamont opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z podpisem: "Istnieje każdy możliwy protokół bezpieczeństwa, który można sobie wyobrazić. @boldandbeautifulcbs powraca do produkcji!".

 

Protokół bezpieczeństwa i koordynator na planie "Mody na sukces"

W czwartek, 11 czerwca władze hrabstwa Los Angeles wydały protokół dotyczący ponownego otwarcia produkcji muzycznej, telewizyjnej i filmowej, który wymaga od wszystkich członków obsady noszenia maseczek ochronny podczas przebywania na planie, dezynfekowania rąk przed i po scenach, a także regularnego sprawdzania objawów.

Co więcej, zatrudniono specjalnego koordynatora ds. COVID-19, który będzie cały czas obecny na planie "Mody na sukces". Jego zadaniem będzie zapewnienie ścisłego przestrzegania wszelkich protokołów bezpieczeństwa.

"Moda na sukces" emitowana jest na antenie amerykańskiej stacji CBS od 1987 roku, natomiast w Polsce od 1994 roku. Do tej pory na polskim rynku wyemitowanych zostało niemal 7,5 tys. odcinków. W latach 1994-2014 serial można było oglądać na TVP1, zaś od 2015 roku dostępny jest w ofercie Player.pl.

Zobacz wideo Trzeci sezon "Dark". Netflix pokazał zwiastun serialu, który udało się skończyć przed pandemią
Więcej o: