"Dark". Trzeci sezon serialu już od 27 czerwca. Netflix wyjaśnia fanom fabułę [WIDEO]

Najbliższa sobota, 27 czerwca to ważna data dla fanów serialu "Dark". Netflix zapowiedział, że na platformie pojawi się trzeci sezon tej wyczekiwanej produkcji i w związku z tym w sieci pojawiło się wideo przypominające fanom wydarzenia z poprzednich części.
Zobacz wideo "Dark" sezon 3. Zwiastun jednego z najwyżej ocenianych seriali Netflixa

Wybuch pandemii koronawirusa na całym świecie spowodował, że prace na planach licznych produkcji filmowych musiały zostać wstrzymane. Ekipa hitowego serialu "Dark" zdołała jednak nakręcić i zmontować niezbędne do trzeciego sezonu ujęcia, dzięki czemu już niebawem dojdzie do jego premiery. To jeden z ciekawszych i bardziej intrygujących tytułów dostępnych na platformie. Jest tak misternie i tajemniczo skonstruowany, że niektórzy widzowie mogą się chwilami nieco pogubić w fabule. Na ich użytek Netflix przygotował specjalny wideo-przewodnik.

Netflix wyjaśnia fabułę "Dark". Pojawił się specjalny materiał filmowy

"Dark" jest pierwszą niemiecką produkcją Netfliksa, opisywaną słowami: zagmatwane, mrożące krew w żyłach, przerażające, intelektualne i straszne. Fabuła opisuje wydarzenia z małej miejscowości, w której w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają znikać dzieci. Nie wiadomo, kto je porywa, z czasem też się okazuje, że nie wiadomo kiedy dzieci są porywane. W każdym kolejnym odcinku zagadka robi się coraz bardziej zawikłana - dostajemy coraz więcej szczegółów, pojawiają się kolejne postaci i zaskakujące fakty. Najbardziej mylące mogą być w tym wszystkim przeplatające się ze sobą linie czasowe, w których gmatwają się losy czterech różnych rodzin. 

Trzeci sezon serialu "Dark" docelowo ma pokazać największym fanom to, czego nie mieli okazji doświadczyć wcześniej i wyjaśni im zjawiska, jakie były przedstawiane w dwóch pierwszych sezonach.

150-sekundowy materiał pozwala przypomnieć sobie przedstawianą wcześniej fabułę oraz zrozumieć zachodzące w nich zjawiska. Platforma postanowiła pomóc fanom serialu "Dark" w uszeregowaniu swoich wrażeń przed trzecim sezonem, który pojawi się już 27 czerwca.