"Opowieści podręcznej" - sezon 4. Kiedy premiera nowych odcinków? W sieci pojawił się zwiastun

"Opowieści podręcznej" to amerykański serial oparty na popularnej książce Margaret Atwood. W sierpniu 2019 r. mogliśmy zobaczyć trzeci sezon produkcji. Kiedy pojawi się 4. sezon? Co wiemy na jego temat?

Fani „Opowieści podręcznej” wyczekują na informacje o nowym sezonie. Dotychczas nowe odcinki miały swoją premierę regularnie, w rocznych odstępach. Czy odcinki 4. sezonu zobaczymy jeszcze w 2020 roku?

„Opowieści podręcznej” - 4. sezon - kiedy premiera?

O tym, że serial zostanie przedłużony na kolejny, czwarty sezon wiemy już od sierpnia 2019 r., kiedy Hulu oficjalnie potwierdziło tę informację. Niestety, tak jak w przypadku wielu innych produkcji, pandemia koronawirusa spowodowała przestój w pracach nad nowym sezonem. W zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia zdjęć, ekipa serialowa musiała zaprzestać prace.

Dokładna data premiery 4. sezonu „Opowieści Podręcznej” jest jeszcze nie znana. Wiemy na pewno, że serial zadebiutuje w 2021 r. na platformie Hulu, a w Polsce na HBO, gdzie można obejrzeć dotychczasowe odcinki produkcji. Kiedy tylko Hulu ogłosi dokładną datę premiery nowego sezonu, przekażemy szczegółowe informacje na temat jego emisji w Polsce.

„Opowieści podręcznej” - 4. sezon - zwiastun

W ostatnim tygodniu, w internecie pojawił się zwiastun najnowszego sezonu produkcji. „Zmiany nigdy nie przychodzą łatwo” - głosi hasło promujące serial. Czwarty sezon będzie kontynuował historię bohaterki granej przez Elisabeth Moss, która na samym początku swojej przygody została złapana przez członków religijnego reżimu Gilead podczas próby ucieczki do Kanady. Aktorka oprócz wcielenia się w tytułową rolę, wyreżyseruje jeden z odcinków.

Zobacz wideo

„Opowieści podręcznej” - fabuła, obsada

„Opowieści podręcznej’ oparte są na książce Magaret Atwood z 1985 r. o tym samym tytule. Historia opowiada o dystopijnym świecie, w którym w Ameryce przejmuje władze fanatyczna grupa religijna. W nowej rzeczywistości, kobiety traktowane są jak niewolnice, których jedynym zadaniem jest płodzenie dzieci.

Serial zadebiutował w 2017 r. i od tego czasu bardzo szybko zdobył sobie przychylność widzów. Główną rolę w serialu gra Elisabeth Moss, znana również z innej kultowej produkcji, "Mad Men". Jedną z ról w serialu gra również mająca polskie korzenie, australijska aktorka Yvonne Strahovski.

Oprócz nich, w serialu zobaczymy: Joseph'a Fiennes, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, O. T. Fagbenle, Maxa Minghella, Samira Wiley i Amande Brugel.

<<Reklama>> Książka "Opowieść podręcznej" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: