Powstaje kolejny "Kogel-mogel". "Przyjmijcie do aprobującej wiadomości - wracamy!"

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Koniec świata, czyli Kogel-mogel 4" - w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia obsady.
Zobacz wideo Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 - ZWIASTUN

Powrót po latach, którym był dla serii "Kogel-Mogel" film "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3", spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem kinowych widzów. Produkcję na dużym ekranie zobaczyło prawie 2,4 mln osób. nic dziwnego, że już jakiś czas temu Ilona Łepkowska zapowiadała, że to jeszcze nie koniec przygód Kasi Solskiej i jej bliskich.

Kolejny rekordowy rok w polskich kinach. Które filmy miały największą oglądalność w 2019? >>

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" - ekipa już na planie

"Przyjmijcie do aprobującej wiadomości - wracamy! To będzie istny koniec świata" - taki opis ma zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym profilu produkcji.

 

Widać na nim Grażynę Błęcką-Kolską, jej filmowego syna Marcina (Nikodem Rozbicki), a także Zdzisława Wardejna, Aleksandrę Hamkało i Katarzynę Łaniewską. Ta ostatnia ponownie wcieli się w rolę matki Kasi, choć kilka miesięcy temu żartowała na temat pojawienia się w czwartej odsłonie filmowego cyklu:

Pytanie tylko, czy mnie zaproszą, bo trochę skrytykowałam poprzednią część, ale tak już mam, że mówię prawdę, a tam sporo rzeczy mi się nie podobało. Jeśli jednak będzie okazja i możliwość, to zagram.

Na razie nie znamy szczegółów fabuły filmu "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", ale wiadomo, że premiera filmu jest zaplanowano na styczeń 2021 roku. I możemy się spodziewać, że na ekranie po raz kolejny pojawi się Anna Mucha. Aktorka również opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z planu produkcji.

 
Więcej o: