Nakręcił "Lejdis" i "Testosteron", teraz zrobił "Gorzko, gorzko!". Kościukiewicz i Zawierucha w rolach głównych

Zakończyły się zdjęcia do najnowszej komedii Tomasz Koneckiego - "Gorzko, gorzko!". W filmie występują m.in. Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha i Rafał Zawierucha.
Zobacz wideo Zagraniczni aktorzy, którzy grają Polaków [RANKING]

Film Koniecznego ma być komedią romantyczną o podrywaczu, który zrobi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta już za dwa tygodnie ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć "tak" innemu facetowi.

"Gorzko, gorzko!" - o czym jest film? 

Przypadkowe spotkanie z piękną nieznajomą wywraca do góry nogami życie Tomka (Mateusz Kościukiewicz), odnoszącego sukcesy w agencji reklamowej. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, z dnia na dzień traci on wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód... Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka.

Tomek, wytrawny podrywacz, proponuje bratu deal. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola (Zofia Domalik) i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości. Czasu nie ma zbyt wiele, ale Tomek nie waha się wejść do gry. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję. Oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. Wesele, na którym się zatrudnił, to ogromna impreza: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele.

Autorem scenariusza jest Andrzej Gołda ("Pan T.", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Pakt", a w obsadzie znaleźli również m.in.: Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Emilia Krakowska, Rafał Rutkowski, Tomasz Sapryk.

Więcej o: