"The Kissing Booth 3" już 2021 r. Netflix zaskoczył i opublikował zwiastun nowej produkcji

Netflix poinformował, że trzecia część serii "The Kissing Booth" będzie miała swoją premierę w 2021 r. To duża niespodzianka dla fanów filmu, którego druga odsłona zadebiutowała na platformie streamingowej pod koniec lipca.

"The Kissing Booth" to seria młodzieżowych komedii romantycznych opartych na książkach Beth Reekles. 24 lipca swoją premierę miała druga część serii. Jak się okazuje, druga i trzecia część cyklu była produkowana w tym samym czasie. Dzięki temu, "The Kissing Booth 3" zobaczymy już 2021 r.

"The Kissing Booth 3" - premiera nowej odsłony komedii romantycznej od Netflixa już w 2021 r.

Zaledwie parę dni po premierze "The Kissing Booth 2", Netflix oraz główna gwiazda produkcji, Joey King, poinformowali, że trzecia część cyklu pojawi się już w przyszłym roku. Informację o zbliżającej się premierze przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zdradzono również, że obie części były kręcone równolegle w Republice Południowej Afryki. Gwiazdy produkcji były zobowiązane do zachowania tego w ścisłej tajemnicy. Dzięki temu, że zdjęcia zakończył się już parę miesięcy temu, "The Kissing Booth 3" pojawi się na ekranach telewizorów i komputerów już w 2021 r.

Teaser trailer "The Kissing Booth 3"

Seria "The Kissing Booth" oparta jest na bestsellerowych powieściach Beth Reekles. Film opowiada historię Ellie (Joey King), która wdaje się w romans z Noah (Jacob Elordi), bratem swojego przyjaciela. Dziewczyna musi zdecydować, czy chce poświęcić swoją przyjaźń z Lee (Joel Courtney), aby kontynuować zakazany związek.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery "The Kissing Booth 3", w sieci opublikowano zwiastun produkcji.

Zobacz wideo
Więcej o: