HBO GO - nowości na sierpień 2020. Co warto zobaczyć?

Nowości HBO GO na sierpień 2020 to coś, na co czekają wszyscy koneserzy kina. Wśród propozycji filmowych znajdziesz kontynuację słynnej sagi ''Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie''. Dla miłośników seriali HBO GO przygotowało m.in. nową produkcję pt. ''Kraina Lovecrafta''.

Na HBO GO w sierpniu nie zabraknie propozycji, wywołujących silne emocje i pozwalających na pełen relaks przed ekranem telewizora czy komputera. Potworna Annabelle wróci do domu, rodzina Addamsów zaprosi Cię w swoje skromne progi, a gra Jumanji wskoczy na następny poziom. Nowe wyzwania czekają też bohaterów ''Legionu''. Będziesz miał również okazję poznać zupełnie nowe postaci, zaczynając swoją przygodę z serialami: ''Kraina Lovecrafta'', ''Godność'' czy ''Trzy dni kondora''.

Zobacz też: Netflix - nowości na sierpień 2020. Gorące premiery lata

HBO GO: Nowości prosto ze świata filmów

Nowości HBO GO gwarantują co miesiąc niesamowite premiery filmowe, które sprawią, że poczujesz się jak w prywatnym kinie. Zaopatrz się w dobre jedzenie i picie, a potem w gronie rodziny lub znajomych rozpocznij niezapomniany seans z hitami na sierpień.

Kontynuacja głośnej sagi filmowej, która podbiła serca milionów widzów. Propozycja w reżyserii J.J. Abramsa miała swoją premierę pod koniec ubiegłego roku, a teraz trafia na platformę HBO GO. Tym razem Ruch Oporu ściera się z Najwyższym Porządkiem. Miłośnicy tego uniwersum mogą ponownie spotkać postaci, z którymi zdążyli się już zżyć i którym z zaangażowaniem kibicują. Znajdzie się tu miejsce dla dzielnej Rey (Daisy Ridley), wytrwale uczestniczącej w treningach i przygotowującej się do decydującego starcia z Kylo Renem (Adam Driver).

 • ''Annabelle wraca do domu'' (23.08.)

Siejąca grozę lalka znowu wkracza do akcji, szerząc zło i roznosząc śmierć! Propozycja Gary’ego Daubermana opowiada dalsze losy Annabelle. Małżeństwo demonologów – Lorraine (Vera Farminga) i Ed (Patrick Wilson) Warrenowie, którzy już raz poskromili jej niecne zapędy, postanawiają przywieźć ją do swojego domu i zamknąć w pokoju, wypełnionym innymi niezwykłymi, a zarazem niebezpiecznymi przedmiotami. Lalka znalazła się zza poświęconym szkłem, więc praktycznie nie ma możliwości się uwolnić. Pewnej wyjątkowo mrocznej nocy mimo wszystko wydostaje się z niewoli i łącząc siły ze złymi duchami drzemiącymi w jej więzieniu, atakuje córkę Warrenów.

 • ''Jumanji: Następny poziom'' (30.08.)

Wszyscy, którzy widzieli pierwszą odsłonę filmu, na pewno chętnie ponownie spotkają się z bohaterami. Tym razem reguły gry Jumanji ulegną poważnej zmianie. Postacie są zmuszone wrócić do rozgrywki, by przyjść na ratunek osobie, której nie udało się zakończyć gry i powrócić do rzeczywistości. Oczywiście, zadanie nie będzie proste. Na czwórkę bohaterów czyha masa niebezpieczeństw.

 • ''Nieśmiertelny'' (30.08.)

Intrygujący film kryminalny w reżyserii Marca D’Amore. Bohaterem opowieści jest Ciro (Marco D’Amore), który zostaje postrzelony przez najbliższego przyjaciela (Salvatore Esposito). Choć ląduje w odmętach Zatoki Neapolitańskiej, po raz kolejny uchodzi z życiem.

Zobacz wideo Jakie filmy i seriale polecamy?

HBO GO – co nowego w sierpniu? Propozycje dla najmłodszych

Co nowego w sierpniu na HBO GO zobaczą najmłodsi? Na platformie pojawią się filmowe propozycje idealne dla dzieci i młodzieży. Oczywiście, produkcje te mogą również przypaść do gustu dorosłym widzom.

 • ''Artemis Fowl'' (02.08.)

Filmowa ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Eoina Colfera. Tytułowy Artemis Fowl (Ferdia Shaw) jest dwunastoletnim geniuszem. Wywodzi się z rodziny, która od dawna zajmuje ważne miejsce w przestępczym półświatku. Chłopiec za wszelką cenę chce odnaleźć zaginionego ojca (Colin Farrell). Pomocą służy mu wierny opiekun, Domowoj Butler (Nonso Anozie). Podczas poszukiwań Artemis przypadkiem trafia na miasto podziemnych wróżek, których cywilizacja stoi na najwyższym poziomie. Z czasem zaczyna sądzić, że mogą mieć one coś wspólnego ze zniknięciem jego ojca.

 • ''Rodzina Addamsów'' (16.08.)

Fascynująca animacja opowiadająca o pewnej ekscentrycznej i nieco strasznej rodzinie. Małżeństwo Addamsów: Morticia (Charlize Theron) i Gomez (Oscar Isaac) zamieszkują w dawno opuszczonej i nieco przerażającej posiadłości w New Jersey. Kilkanaście lat później oboje wychowują dzieci: Gomez zajmuje się pokazywaniem synowi, Pugsleyowi (Finn Wolfhard) złożonej sztuki walki na szable, a Morticia cierpliwie odpowiada na pytania córki, Wednesday (Chloe Grace Moretz), która chciałaby się dowiedzieć, jak wygląda życie poza ich domem. Tymczasem Margaux Needler (Allison Janney) planuje zbudować w okolicy nowe osiedle, a stara i ponura rezydencja Addamsów nie pasuje do jej wizji. Wtedy też postanawia pozbyć się uciążliwych mieszkańców.

HBO GO: sierpień. Premiery seriali

Jeśli spodziewasz się wielu wrażeń, odwiedź HBO GO. Sierpień to premiery wyjątkowych seriali, których nie obejrzysz nigdzie indziej. Jeśli należysz do miłośników odcinkowych historii, koniecznie przyjrzyj się najnowszym propozycjom z platformy.

 • ''Kraina Lovecrafta'' (17.08.)

Serial oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule, którego twórcami są Jordan Peele (znany z reżyserii takich filmów, jak ''To my'' czy ''Uciekaj!'') i Misha Green. To historia młodego mężczyzny, Atticusa Blacka (Jonathan Majors), który wybiera się na poszukiwania swojego zaginionego ojca. W podróży towarzyszą mu wuj George (Courtney B. Vance) i przyjaciółka Letitia (Jurnee Smollett-Bell). Po drodze przyjdzie się im zmierzyć nie tylko z przejawami rasizmu właściwymi dla Ameryki lat 50-tych, ale i potworami żywcem wyjętymi z wyobraźni samego Lovecrafta.

Oprócz tego na platformie będzie można obejrzeć:

 • ''Trzy dni kondora'' (02.08.) – nowy serial
 • ''W domu (Finlandia)'' (04.08.) – nowy serial
 • ''Godność'' (14.08.) – nowy serial
 • ''Legion'' (15.08.) – III sezon

Pozostałe propozycje HBO GO na sierpień

Jakie jeszcze sierpniowe nowości zobaczymy na HBO GO?

 • "Przysięga" ("The Vow") – serial dokumentalny, 27 sierpnia
 • "Sekcja rytmiczna" ("The Rhythm Section") – film akcji/thriller, 23 sierpnia
 • "Taniec serca - historia baletu Fortepian" ("The Heart Dances - The Journey Of The Piano: The Ballet") – film dokumentalny, 20 sierpnia
 • "Pałac idealny" ("L'incroyable Histoire Du Facteur Cheval") – dramat, 20 sierpnia
 • "Bajecznie bogaci Azjaci" ("Crazy Rich Asians") – komedia, 15 sierpnia
 • Pezet - Koncert – koncert z grudnia 2019, 15 sierpnia
 • "Korpoludki" ("Corporate Animals") – horror/komedia, 14 sierpnia
 • "Zła korepetytorka" ("The Wrong Tutor") – dramat, 13 sierpnia
 • "Love Life"– serial, komedia romantyczna, 10 sierpnia
 • "Tak czy owak" ("One Way or Another") – nowy serial, komedia, 8 sierpnia
 • "Dzieciaki z showbiznesu" ("Showbiz Kids") – film dokumentalny, 6 sierpnia
 • "Zły chłopak z sąsiedztwa" ("The Wrong Boy Next Door") - thriller, 6 sierpnia

Zobacz też: Filmy akcji 2019 - TOP 10 najlepszych produkcji z ubiegłego roku

Więcej o: