Zwiastun długo wyczekiwanego filmu "The Batman". W roli głównej zagra Robert Pattinson

Po długim okresie wyczekiwania, fani filmów z Batmanem mogą w końcu zacierać ręce. Podczas wydarzenia DC Fandome przedstawiona została najnowsza produkcja, w której w rolę tytułowego bohatera wcielać się będzie Robert Pattinson.

Co więcej, poza samą informacją o zbliżającym się filmie i datą jego premiery, Matt Reeves zdradził na jego temat nieco więcej. Wiadomo już, że fabuła produkcji będzie osadzona w czasie, w którym Bruce Wayne dopiero zaczynał walczyć z przestępcami i ochroną Gotham. Ponadto przedstawione zostaną początki Człowieka-Zagadki, Kobiety Kot oraz Pingwina - informuje portal www.noizz.pl.

"The Batman". Zwiastun filmu szybko podbił sieć

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun "The Batman". Wyniki oglądalności najlepiej udowadniają to, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Ponad 120-sekundowy materiał zamieszczony na YouTube został już obejrzany niemal 12 milionów razy. Na Twitterze natomiast rozgorzała dyskusja na temat obsady.

Wśród zaprezentowanych kadrów pojawiły się sceny z udziałem Roberta Pattinsona. Aktor szybko zdołał przekonać do siebie widzów. - Wiele osób miało wątpliwości, kiedy Heath Ledger dostał rolę Jokera, a wszyscy wiemy, jak świetnie sobie poradził. Robert Pattinson to bardzo dobry wybór i życzę mu powodzenia - powiedział Christian Bale, który wcielił się w rolę Batmana w filmach Christophera Nolana.

Zobacz wideo

"The Batman". Kiedy premiera filmu?

W styczniu 2020 roku w Londynie wystartowały zdjęcia do najnowszej produkcji. Sytuacja epidemiologiczna zmusiła jednak producentów na ich przerwanie. Cała ekipa filmowa i aktorzy wrócili na plan w czerwcu, kiedy to nagranych było dopiero 25 proc. scen.

Z pewnością nieplanowana przerwa wpłynęła na ostateczną datę debiutu "The Batman". Oficjalnie jednak wiadomo, że światowa premiera produkcji Matta Reevesa zaplanowana została na 29 września 2021 roku.

Więcej o: