HBO GO wrzesień 2020: co nowego na platformie?

W HBO GO wrzesień 2020 będzie pełen filmowych hitów i wciągających seriali. Finałowa część losów Rambo, kontynuacja kultowej serii "Bad Boys" czy porywająca historia opowiedziana w animacji "Naprzód" to zaledwie wprowadzenie do doskonałej rozrywki.

HBO GO: nowości na wrzesień – wyjątkowe premiery filmowe

Nowości na wrzesień w HBO GO to między innymi doskonałe premiery filmowe, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników kina. Co tym razem znajdzie się na platformie?

 • ''Anna'' (2019), reż. Luc Besson – premiera: 06.10.

Intrygujący thriller, pełen akcji, który na pewno spodoba się miłośnikom gatunku, a także fanom filmów Luca Bessona. Główną bohaterką jest tytułowa Anna (Sasha Luss), która jeszcze do niedawna była narkomanką, teraz natomiast jest obiecującą modelką, która zaczyna się liczyć w modowej branży. Jednocześnie skrywa jednak sekrety, interesujące wielu niebezpiecznych ludzi. Sama zresztą też potrafi w taki sposób posługiwać się swoją olśniewającą urodą, że stanowi naprawdę zabójczą broń.

Kontynuacja kultowej serii o niezłomnym Rambo, który jeśli coś sobie postanowi, nie cofnie się przed niczym. Tym razem bohater (w tej roli niezastąpiony Sylvester Stallone) ma niewiele wspólnego z dawnym sobą, zwłaszcza że coraz częściej zagląda do kieliszka. Nie jest w stanie zapomnieć o tym, czego świadkiem był kiedyś i jak wiele stracił. Nie może jednak patrzeć obojętnie, gdy porwana zostaje córka jego przyjaciółki. Były komandos nie boi się armii najemników, którzy uprowadzili dziewczynę. Bez wahania wypowie im wojnę, bo to żywioł, w którym czuje się najlepiej.

Zobacz wideo ''Rambo: ostatnia krew'' - zwiastun filmu
 • ''Królowe zbrodni'' (2019), reż. Andrea Berloff – premiera: 26.09.

Wciągający mafijny obraz, w którym pierwsze skrzypce grają… kobiety. Kathy (Melissa McCarthy), Ruby (Tiffany Haddish) i Claire (Elizabeth Moss) to żony najważniejszych gangsterów, którzy trzęsą Hell’s Kitchen, jedną z dzielnic Nowego Jorku. Mężczyźni trafiają do więzienia, a wtedy one zostają pozostawione same sobie. Nie zamierzają jednak próżnować. Już wkrótce pokażą wszystkim, na co je stać i bez przeszkód przejmą imperium swoich mężów.

 • ''Bad Boys For Life'' (2020), reż. Adil El Arbi, Bilall Fallah – premiera: 27.09.

Doskonały duet aktorski: Will Smith i Martin Lawrence, powraca w nowej części przygód pary policjantów o dość niekonwencjonalnych metodach śledczych. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z kobietą, która zarządza narkotykowym imperium i właśnie uciekła z więzienia. Do pomocy Mike i Marcus będą mieli członków jednostki AMMO, młodych ludzi z marszu gotowych do walki.

Co jeszcze przyjdzie nam zobaczyć na HBO GO?

 • ''Eksperyment Belko'' (2016), reż. Greg McLean – premiera: 06.09.
 • ''Odmieńcy'' (2018), reż. Zach Lipovsky, Adam B. Stein – premiera: 11.09.
 • ''Domek w górach'' (2019), reż. Severin Fiala, Veronika Franz – premiera: 27.09.

Zobacz też: HBO GO - nowości na sierpień. Sprawdź, których filmów i seriali nie możesz przegapić

HBO GO: nowości wśród filmów animowanych

HBO GO ma też nowości wśród filmów animowanych. Ciekawe propozycje w tym miesiącu nadadzą się dla widzów w różnym wieku.

 • ''Praziomek'' (2019), reż. Chris Butler – premiera: 05.09.

Sir Lionel Frost jest specem od mitów i potworów. Niestety, większość ludzi uważa go raczej za dziwaka niż poważnego badacza. Z radością przyjmuje więc zaproszenie pewnego tajemniczego osobnika, by podążyć wraz z nim na poszukiwania jego dalekich krewnych. W podróży będzie im towarzyszyć odważna i pełna ciekawych pomysłów, Adelina Fortnight.

 • ''Naprzód'' (2020), reż. Dan Scanlon – premiera: 13.09.

Fascynująca historia dwójki nastoletnich braci-elfów: Janka i Bogdana, którzy bardzo by chcieli sprawdzić, czy magia wciąż istnieje na świecie. Z okazji szesnastych urodzin Janka udaje mi zdobyć zaklęcie. Z jego pomocą starają się przywrócić do życia swojego ojca. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Czy uda im się mimo wszystko osiągnąć cel?

Zobacz też: ''Kraina Lovecrafta'' - propozycja do obejrzenia na koniec lata. O czym jest serial?

HBO GO: seriale wrzesień 2020 – co warto zobaczyć?

HBO GO seriale na wrzesień 2020 to świetne propozycje dla fanów telewizyjnych opowieści. Co można obejrzeć w tym miesiącu?

Intrygujący serial science fiction, za którego produkcję wykonawczą odpowiada Ridley Scott. Historia skupia się na dwójce androidów, których celem jest wychowanie ludzkich dzieci na pewnej dotąd niezamieszkałej planecie. Z czasem dochodzi do konfliktów na tle religijnym. Nawet androidy zaczynają rozumieć, jak wiele trudności może nastręczać kontrola rozmaitych wierzeń.

Oprócz tego, od września można zobaczyć:

 • ''Turbulencje'', drugi sezon – premiera: 01.09.
 • ''Trzy dni Kondora'', drugi sezon – premiera: 02.09.
 • ''Blindspot: Mapa zbrodni'', piąty sezon – premiera: 04.09.
 • ''Scena 0'' – premiera: 13.09.
 • ''Dzień trzeci'', miniserial – premiera: 15.09.
 • ''Tacy właśnie jesteśmy'', nowy serial – premiera: 15.09.
 • ''Des'', miniserial – premiera: 15.09.
 • ''Patria'' – premiera: 27.09.
Więcej o: