Colin Farrell tak się zmienił do roli w "Batmanie", że nie poznał go nawet kolega z planu

"The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli tytułowej to jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie produkcji. Colin Farrell gra w niej Pingwina. Dzięki charakteryzacji zmienił się tak bardzo, że na planie nie poznał go Jeffrey Wright, mimo tego że panowie doskonale się znają.
Zobacz wideo Robert Pattinson jako mroczny Batman! Zwiastun DC FanDome

"The Batman" Matta Reevesa będzie opowiadał o początkach Mrocznego Rycerza. Nad zmianą wyglądu Colina Farrella czuwa przy produkcji Mike Marino. To, co udało mu się osiągnąć, zadziwiło fanów, gdy zobaczyli pierwszą zapowiedź filmu. Farrell jest praktycznie nie do poznania!

Kolega z planu stojąc obok Farrella: Gdzie jest Colin?

Okazuje się, że także grający komisarza Gordona Wright dał się nabrać. Aktor wspomina:

Pewnego dnia Colin wszedł na plan, a ja minąłem go i powiedziałem: 'Ok, co się dzieje, gdzie jest Colin? Kręcimy czy nie?'. To było niesamowite.

A Farrell w filmie ma wyglądać tak:

The BatmanThe Batman reż. Matt Reeves, prod. Warner Bros.

Zdjęcia do produkcji zaczęły się w styczniu, ale zostały przerwane z powodu epidemii. Ekipa filmowa wróciła na plan w czerwcu. Batmana zagra Robert Pattinson, którego obecnie można oglądać na dużym ekranie w "Tenecie" Cristophera Nolana. - Wiele osób miało wątpliwości, kiedy Heath Ledger dostał rolę Jokera, a wszyscy wiemy, jak świetnie sobie poradził. Robert Pattinson to bardzo dobry wybór i życzę mu powodzenia - powiedział Christian Bale, który wcielił się w rolę Mrocznego Rycerza w filmach Nolana.

Oprócz niego i Colina Farrela w filmie Reevesa pojawią się także m.in.: Zoë Kravitz jako Selina Kyle/Kobieta-Kot, Paul Dano jako Edward Nashton/Człowiek-Zagadka, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, prokurator generalny Gotham City, Jayme Lawson jako Bella Reál, kandydatka na burmistrza Gotham City oraz Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, lokaj i mentor Wayne’a. Na razie oficjalna data premiery "The Batman" to 29 września 2021 roku, ale ten termin był podany jeszcze przed lockdownem.

Więcej o: