"Listy do M. 4" niedługo w kinach. Jest pierwsza zapowiedź i nowi bohaterowie

"Listy do M.4" to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 mln widzów. Tym razem do znanej ekipy, którą tworzą m.in. Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Tomasz Karolak dołączyli Magdalena Boczarska, Cezary Pazura i inni.
Zobacz wideo "Listy do M. 4". Kolejna część pojawi się niedługo w kinach

Losy bohaterów po raz kolejny splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia. W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka, a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Twórcy zapewniają, że odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

"Listy do M. 4" - o czym jest ta część?

Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich "miłość do bliźniego". Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem.

Za reżyserię filmu odpowiada Patrick Yoka, a scenariusz powstał dzięki współpracy Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego, którzy razem napisali także poprzednią część. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale z dużym prawdopodobieństwem "Listy do M. 4" wejdą do kin przed tegorocznym Bożym Narodzeniem.

Pierwsza część miała premierę w 2011 roku i przyciągnęła prawie 3 mln widzów. W kolejnych latach powstały jeszcze dwie i roku na rok świąteczna komedia romantyczna cieszyła się coraz większym zainteresowaniem polskich kinomanów. Ostatnia z do tej pory pokazywanych miała premierę w 2017 roku i była do tej pory najpopularniejszą, bo znalazła się na 10 miejscu najchętniej oglądanych filmów w Polsce. 

Więcej o: