Netflix pokazał zwiastun filmu "Rebeka". Gwiazdorska obsada, w roli głównej Lily James

Zakochana do szaleństwa w zamożnym wdowcu naiwna panna młoda wprowadza się do jego rodzinnej posiadłości, gdzie prześladuje ją wspomnienie jego zmarłej żony - to zarys filmu "Rebeka", który Netflix pokaże w październiku.
Zobacz wideo Rebeka | Oficjalny zwiastun | Netflix

W rolach głównych w filmie wyreżyserowanym przez Bena Wheatleya występują Lily James, Armie Hammer i Kristin Scott Thomas. Za scenariusz odpowiadają Jane Goldman, Joe Shrapnel i Anna Waterhouse, powstał on na podstawie powieści Daphne du Maurier. Netflix zaplanował premierę na 21 października.

Netflix publikuje zwiastun filmu "Rebecca"

Lily James, która gra główną - choć nie tytułową - rolę, to aktorka, którą fani "Downton Abbey" doskonale znają z roli lady Rose. Można ją było także oglądać m.in. w drugiej części "Mamma Mia!". Armie Hammer zagrał m.in. w "Tamte dni, tamte noce" czy "The Social Network". Kristin Scott Thomas to niezapomniana Fiona z komedii "Cztery wesela i pogrzeb", ale ma na koncie także m.in. występy w "Angielskim pacjencie" czy "Pojedynku na głosy".

Hugh Grant był przekonany, że "Cztery wesela i pogrzeb" to będzie klapa. "Chcieliśmy uciec do Peru" >>

Po burzliwym romansie z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer) w Monte Carlo, świeżo zaślubiona młoda kobieta (Lily James) przybywa do Manderly – imponującej rodzinnej posiadłości swojego nowego męża na wietrznym wybrzeżu Anglii. Naiwna i niedoświadczona wkracza w nowe życie, stojąc w cieniu Rebeki, wytwornej pierwszej żony Maxima, o której pamięć za wszelką cenę stara się utrzymać gospodyni domowa, pani Danvers (Kristin Scott Thomas).

Film Rebeka w reżyserii Bena Wheatleya ("High-Rise, Free Fire") i produkcji studia Working Title Films ("Emma", "Czas mroku"), to hipnotyzujący i wspaniale oddany thriller psychologiczny oparty na ukochanej powieści gotyckiej Daphne du Maurier z 1938 roku.

Więcej o: