"Diuna" odkrywa coraz więcej kart. W sieci pojawił się zwiastun wyczekiwanego filmu

"Diuna" jest długo wyczekiwaną ekranizacją bestsellerowej powieści science fiction Franka Herberta. W sieci pojawił się zwiastun produkcji, nazywanej przez wielu najbardziej wyczekiwaną w ostatnich latach.

Jeszcze w tym roku na ekrany trafi odświeżona wersja filmowej adaptacji klasyka science fiction "Diuna". W pierwszej wersji z 1984 rok w główną rolę Paula Atrydy wcielał się Kyle McLachlan, natomiast całą produkcję reżyserował David Lynch. W nowej wersji postać głównego bohatera będzie odgrywana przez Timothée'a Chalameta.

Zwiastun "Diuny" już w sieci. Szykuje się wielki hit

Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła produkcji w pracach nad filmem. Obecnie obraz jest już w postprodukcji, co udowadnia szybki postęp prac. W ostatnich czasie producenci sukcesywnie ujawniali szczegóły z planu, między innymi w postaci zdjęć.

Niespodzianką dla fanów okazał się być zwiastun "Diuny", który pojawił się już w sieci. Pierwsze recenzje świadczą o tym, że produkcja zapowiada się naprawdę obiecująco. Wiele osób uważa, że warto było czekać ponad 30 lat, aby powieść zyskała tak jakościową oprawę wizualną.

Zobacz wideo "Diuna" - zwiastun. Plejada gwiazd, świetny reżyser i doskonały literacki pierwowzór to przepis na sukces?

Obsada i data premiery "Diuny"

Reżyserem odświeżonej wersji "Diuny" jest Denis Villeneuve, kanadyjski reżyser, który dał się poznać dzięki takim produkcjom, jak "Pogorzelisko", "Labirynt" czy "Sicario". W 2017 roku zrealizował również "Blade Runner 2049".

W nadchodzącej premierze filmu "Diuna" pojawią się tacy aktorzy, jak Rebecca Ferguson, Zendaya, Dave Bautista, Jason Momoa, Oscar Isaac, Javier Bardem czy Josh Brolin. Ekranizacja produkcji ma nastąpić 18 grudnia 2020 roku.

<<Reklama>> Książka dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: