Shia LeBeouf wypada, wchodzi Harry Styles. Wokalista zagra w nowym filmie Olivii Wilde

Harry Styles, który robi zawrotną muzyczną karierę, ma na koncie również występy na ekranie. Po roli w "Dunkierce" Christophera Nolana przyszedł czas na thriller psychologiczny "Don't Worry Darling" w reżyserii Olivii Wilde. Styles zagra postać, w którą pierwotnie miał się wcielić Shia LeBeouf.
Zobacz wideo

Akcja filmu "Don't Worry Darling" będzie się toczyć w latach 50. na kalifornijskiej pustyni, którą zamieszkuje odizolowana od świata społeczność. Harry Styles ma się wcielić w męża postaci, którą zagra Florence Pugh. Na ekranie pojawią się również Chris Pine oraz reżyserka Olivia Wilde. Start zdjęć do produkcji jest zaplanowany na jesień. 

Zobacz też: Harry Styles wydał album "Fine Line". Wokalista szuka siebie i całkiem nieźle węszy >>

Harry Styles powraca na ekrany. Zachwycił Warner Bros. rolą w "Dunkierce"

Harry Styles to gorące nazwisko przede wszystkim w świecie muzycznym - jego ostatnia płyta "Fine Line" zdobyła uznanie milionów fanów, a bilety na trasę "Love on Tour" wyprzedały się jak ciepłe bułeczki (do Polski wokalista ma zawitać 25 lutego). Według informacji zdobytych przez Deadline Brytyjczyk - jak na człowieka orkiestrę przystało - zachwycił szefostwo Warner Bros. pokazem swoich umiejętności aktorskich w "Dunkierce" Christophera Nolana i kolejny taki pokaz jest wielce wyczekiwany. Źródła z wytwórni mówią, że po tym, jak Styles zaimponował Olivii Wilde i Florence Pugh podczas wstępnego spotkania, nie było wątpliwości, że powinien dołączyć do ekipy "Don't Worry Darling".

Jak podaje serwis Deadline, który jako pierwszy dowiedział się o zmianach w obsadzie "Don't Worry Darling", New Line Cinemas mocno wspiera ten film i uznaje go za projekt z wysokim priorytetem. Wytwórnia uzyskała do niego prawa po zażartej wojnie przetargowej z uwagi na świetne przyjęcie reżyserskiego debiutu Olivii Wilde, "Booksmart" (po polsku przetłumaczonego jako "Szkoła melanżu"). Odważna komedia o dorastaniu stała się obiektem kontrowersji po tym, jak linie lotnicze Eithad, Emirates i Delta w wersji pokazywanej na pokładach postanowiły ocenzurować scenę zbliżenia między bohaterkami.

Jako jedna z najbardziej rozchwytywanych twórczyń filmowych, Wilde ma wyreżyserować nadchodzący projekt Marvela, a do tego wyreżyseruje i wyprodukuje film "Perfect" dla studia Searchlight. "Booksmart" zdobył Independent Spirit Award za najlepszy debiut fabularny i był jednym z najlepiej ocenianych filmów 2019 roku.

Zobacz też: Już nie Trzynastka, teraz reżyserka. Olivia Wilde pokazała odważny debiut >>

Więcej o: