Netflix. Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film "Wyprawa na Księżyc"

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, nagrała polską wersję piosenki "Rocket to the Moon". Netflix pokaże film, który promuje ten utwór, 23 października.

Piosenka, który dziś ma swoją premierę, jest zatytułowana "Wnieść się chcę" i pochodzi z najnowszego filmu "Wyprawa na Księżyc" w reżyserii słynnego animatora Glena Keane’a (twórcy m.in. "Małej Syrenki" oraz "Pięknej i Bestii"). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji. Piosenki już teraz można posłuchać tutaj

"Ramię w ramię" Viki Gabor i Kayah - w jeden dzień klip miał milion wyświetleń >>

O czym opowiada animacja "Wyprawa na Księżyc"? Główną bohaterką jest determinowana i bystra dziewczynka, która buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. 

Zobacz wideo Wyprawa na Księżyc [ZWIASTUN]

Kim jest Viki Gabor?

Viki Gabor ma 13 lat, jest pochodzenia romskiego. Urodziła się w 2007 roku w Niemczech. Dzieciństwo spędziła w Polsce, a później przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Dziś mieszka w Krakowie.

Jej popularność rozpoczęła się od występu w programie "The Voice Kids" - z Tomsonem i Baronem w roli trenerów dotarła do finału i zajęła drugie miejsce. Reprezentowała Polskę w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w naszym kraju (poprzednią zwyciężczynią została Polka Roksana Węgiel). Viki Gabor zajęła pierwsze miejsce.

Viki Gabor ma starszą siostrę, która również jest bardzo utalentowana. Czym zajmuje się Melisa? >>

Więcej o: