"Tarapaty 2" i wiele dobrej muzyki. Zespół Kwiat Jabłoni zaprasza do kin

W filmie "Tarapaty 2" usłyszmy dużo dobrej muzyki, w tym między innymi utwór "Dziś późno pójdę spać" zespołu Kwiat Jabłoni. Artyści brali udział w uroczystej premierze filmu w Warszawie. Nagrali również specjalne zaproszenie do kina.

Specjalnie do filmu "Tarapaty 2" powstał utwór "Jeśli powiem". To trzeci singiel Marcina Maciejczaka, skomponowany przez Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka & Patryka Kumóra. W filmie usłyszymy także zespół Paula i Karol ("Got Me"), Natalię Przybysz ("Dzieci malarzy") oraz The Troggs ("With A Girl Like You"). Utwór "Huśtawka" (słowa i muzyka Jacek Kleyff) wykonali zaś aktorzy - Pola Król, Mia Goti, Marta Malikowska oraz Tomek Ziętek. "Bardzo serdecznie polecamy wam film. Jest niesamowicie zabawny, (...) jest też wiele wzruszających momentów. Pozytywne zaskoczenie" - to natomiast zapowiedź od duetu Kwiat Jabłoni, których w "Tarapatach" usłyszycie w piosence "Dziś późno pójdę spać".

 

Zobacz też: "Chłopiec z rowerka" nie wiedział, że "Lśnienie" to horror, a dzieciaki z "Tarapatów 2" zrobiły z ekipy rodzinę >>

"Tarapaty 2". O czym opowiada film?

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. "Tarapaty 2" to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Zobacz wideo "Tarapaty 2". Historia zainspirowana prawdziwą kradzieżą
Więcej o: