Anne Winter zrobi wszystko, by zagrać Madonnę. Aktorka znana z serialu Netfliksa podbija Instagram swoimi metamorfozami

Madonna kilkanaście dni temu potwierdziła, że wyreżyseruje film o swoim życiu i mamy już kandydatkę do zagrania głównej roli. Anne Winter - znana z serialu "13 powodów" Netfliksa - swoimi metamorfozami udowadnia, że łudząco przypomina gwiazdę. To jej sposób na to, by powalczyć o angaż.

- Chcę ją zagrać - pisze na Instagramie aktorka, prezentując uderzające podobieństwo. - Całe życie ludzie mi powtarzają, że wyglądam jak młoda Madonna. Umiem grać, umiem śpiewać - czego więcej trzeba - dodaje Winter. Przy innym poście dopisuje, że ze względu na pandemię próbuje innego podejścia niż osobiste spotkanie na castingu.

 

"Oniemiałem! Jestem fanem Madonny od 29 lat, odkąd skończyłem 9 w 1991 roku! Jej twarz mam wyrytą w sercu (rysowałem ją milion razy) i nigdy nie widziałem dziewczyny aż tak do niej podobnej. To niesamowite. Jestem przekonany, że jesteś jedyną osobą na ziemi, która powinna zagrać Madonnę. Zrób wszystko, co możesz, by tak się stało" - komentuje wideo jeden z użytkowników serwisu. Aktorka prezentuje w sieci wizerunek autorki takich hitów jak "Like a Virgin", "Holiday", "Like a Prayer" czy "Vogue" w wersji blond jak i z czasów, gdy Madonna była brunetką.

 

"13 powodów". Netflix diametralnie zmienia kontrowersyjną scenę samobójstwa >>

Madonna nakręci swoją biografię

Scenariusz do biografii artystki napisała sama Madonna razem z Diablo Cody. Ma skupiać się na "jej walce jako artystki próbującej przetrwać w męskim świecie" i będzie stanowić "wesołą, smutną, zwariowaną, dobrą, złą i brzydką" opowieść o narodzinach supergwiazdy. Wokalistka potwierdziła, że do tej pory powstało 107 stron scenariusza, co powinno dać ok. dwóch godzin czasu ekranowego.

Zobacz wideo "Bodyguard". Główną rolę mogła grać... Madonna

Madonna wyreżyseruje własny film biograficzny. Gwiazda ujawniła już kilka szczegółów fabuły >>

Oficjalnie nie wiadomo na razie, kto zagra główną rolę w produkcji, choć fani królowej popu obstawiali, że z zadaniem zmierzy się znana z serialu "Ozark" Julia Garner. Jak odkryli spostrzegawczy internauci, Madonna i jej menedżer w ostatnich tygodniach zaobserwowali konto 26-latki na Instagramie. Być może jednak dzięki tym zabiegom Anne Winter też wejdzie do gry? Jak poinformowała, sama Madonna zareagowała na jej starania. 

Więcej o: