"Wiedźmin". Potwierdzony trzeci sezon produkcji? Sensacyjne plotki na temat produkcji Netflix

Serwis Redanian Intelligence po raz kolejny przychodzi z pomocą. Tym razem redaktorzy serwisu są prawie że pewni informacji, w myśl których trzech sezon serialu "Wiedźmin" jest już niemal potwierdzony.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Redanian Intelligence, wpis zamieszczony w bazie danych Writers Guild of America z pewnością powinien ucieszyć fanów serii "Wiedźmin".

Trzeci sezon "Wiedźmina"? Coraz bardziej podsycane plotki

W treści wpisu pojawił się informacja o trzecim sezonie przygód Geralta, który ma być realizowany w latach 2020-2021. Dodatkowo wspomniano informację z lipca 2019 roku, kiedy to pojawiły się plotki, w myśl których "Wiedźmin" od razu dostał zamówienie na trzy sezony.

Na ten moment trudno jeszcze wyrokować, czy plotki te zostaną potwierdzone. Nie da się jednak ukryć, że niewątpliwy sukces pierwszej i drugiej części przygód Geralta wręcz musi spowodować powstanie trzeciego sezonu.

Inne produkcyjne plany. Fani wyczekują dwóch hitów

Oprócz zrealizowania drugiego sezonu "Wiedźmina", w planach znajduje się jeszcze inna produkcja - "Wiedźmin: Zmora Wilka". To film animowany, w którym głównym bohaterem będzie Vesemir. Dodatkowo fani mogą zacierać ręce na prequel serialu "The Witcher: Bloog Origin".

Planowana produkcja będzie oparta na sześciu odcinkach. W serialu zostanie przedstawiona zostanie dawno zapomniana historia osadzona w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją, którą fascynowali się fani "Wiedźmina".

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Zobacz wideo Najciekawsze ekranizacje polskich książek [Popkultura Extra]
Więcej o: