"Trygonometria", czyli współczesny miłosny trójkąt w nowym serialu komediowym na HBO GO

"Trygonometria" to nowa kameralna, współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię miłosnego trójkąta. Od 3 października możecie sięgnąć po tę idealną propozycję na jesienny wieczór dzięki HBO GO.

Gemma i Kieran są w sobie szaleńczo zakochani. Ona jest utalentowaną szefową kuchni, on sanitariuszem. Mieszkają razem w zachodnim Londynie nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczynę. Niestety, miłością nie może zapłacić ani dostawcom, ani opłacić czynszu w stolicy Anglii.

Zobacz wideo Najciekawsze ekranizacje polskich książek [POPkultura Extra]

"Trygonometria". Kiedy wzywa puste konto, do akcji wkracza miłość

Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a praca na zmiany sprawia, że nieustannie się mijają. Aby złagodzić trochę presję finansową, postanawiają przyjąć do swojego domu współlokatorkę. W ten sposób ich życiu pojawia Ray, była pływaczka synchroniczna światowej klasy, co rozpoczyna historię miłosną, która na zawsze zmienia całą trójkę i ich sposób patrzenia na związki.

 

Reżyserką tego kameralnego serialu o współczesnej wielkomiejskiej historii miłosnej jest Athina Rachel Tsangari ("Attenberg"). W głównych rolach występują Ariane Labed ("Assassin's Creed") jako Ray, Thalissa Teixeira ("Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw") jako Gemma oraz Gary Carr ("21 mostów") jako Kieran, a także Rebecca Humphries ("Morgana Robinson's The Agency") oraz Anne Consigny ("Motyl i skafander").

Premiera serialu "Trygonometria" odbędzie się już jutro, tj. w sobotę 3 października, w HBO GO. Cały sezon produkcji dostępny będzie w serwisie od rana. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 19 października. Tego dnia pierwszy odcinek będzie można zobaczyć o godzinie 21:15. Serial liczy 8 odcinków.

Więcej o: