Nowe zdjęcia Colina Farrella z filmu "The Batman". Wygląda jak... Robert De Niro?

Colin Farrell i charakteryzator Mike Marino dzięki współpracy przy tworzeniu postaci Pingwina z filmu "The Batman" zmienili wygląd aktora tak, że nie poznał go nawet kolega z planu. Pojawiły się nowe zdjęcia, na których Farrell wygląda nie jak on, a bardziej przypomina Roberta De Niro albo Roberta Duvalla.

Skórzany płaszcz, łysiejąca głowa, pokryta bliznami twarz - tak wygląda bohater grany przez Colina Farrella. Jest zupełnie inny od wersji znanej z filmu z 1992 roku, w którym Pingwina zagrał Danny De Vito. Charakteryzacja Farrella sprawiła, że nie poznał go nawet Jeffrey Wright,  grający komisarza Gordona.

Colin Farrell tak się zmienił do roli w "Batmanie", że nie poznał go nawet kolega z planu >>

"The Batman" Matta Reevesa będzie opowiadał o początkach Mrocznego Rycerza. W tytułową rolę wciela się - także widoczny na zdjęciach - Robert Pattinson. Zdjęcia do produkcji zaczęły się w styczniu, ale zostały przerwane z powodu epidemii i związanego z nim zawieszenia prac przy praktycznie wszystkich produkcjach. Ekipa filmowa wróciła na plan w czerwcu, po czym znowu - w zeszłym miesiącu - musiała zrobić przerwę. Tym razem z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u Pattinsona. Teraz kręcą w Liverpoolu.

Robert Pattinson wrócił na plan "Batmana". Wyciekły zdjęcia z pogrzebu, jest też Zoe Kravitz >>

Zobacz wideo Robert Pattinson jako mroczny Batman! Zwiastun DC FanDome

W produkcji reżyserowanej przez Matta Reevesa (który razem z Mattsonem Tomlinem napisał też scenariusz) pojawią się także m.in.: Zoë Kravitz jako Selina Kyle/Kobieta-Kot, Paul Dano jako Edward Nashton/Człowiek-Zagadka, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, prokurator generalny Gotham City, Jayme Lawson jako Bella Reál, kandydatka na burmistrza Gotham City oraz Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, lokaj i mentor Wayne’a. Premiera "The Batman" jest spodziewana w marcu 2022 roku.

Więcej o: