Jeszcze nie widzieliśmy Amy Adams i Glenn Close w takim wydaniu. Jest zwiastun filmu "Elegia dla bidoków"

Netflix udostępnił zwiastun i plakat nowego filmu nagrodzonego Oscarem Rona Howarda. W rolach głównych w "Elegii dla bidoków" wystąpiły odmienione niemal nie do poznania Glenn Close i Amy Adams. Premierę produkcji zaplanowano na listopad.

Oparty na powieści J.D. Vance’a z listy bestsellerów New York Timesa film "Elegia dla bidoków" w reżyserii Rona Howarda to oparta na prawdziwej historii opowieść o trzech wyjątkowych pokoleniach, ich drodze do przetrwania, wzlotach, upadkach oraz doświadczeniach, które zdefiniowały rodzinę autora. W sieci właśnie pojawił się zwiastun produkcji.

Zobacz też: Nowe zdjęcia Colina Farrella z filmu "The Batman". Wygląda jak... Robert De Niro? >>

"Elegia dla bidoków". Amy Adams i Glenn Close w rozrywającym serce dramacie Rona Howarda

J.D. Vance, były marine z południowego Ohio, a obecnie student Szkoły Prawa Uniwersytetu Yale’a, jest blisko zdobycia wymarzonej pracy, gdy kryzys rodzinny zmusza go do powrotu do domu, o którym starał się zapomnieć.

Zobacz wideo "Elegia dla bidoków". Nowy film Rona Howarda w listopadzie na Netfliksie

J.D. musi teraz poradzić sobie ze złożonymi problemami swojej appalaskiej rodziny, w tym z ustabilizowaniem relacji z uzależnioną matką Bev (Amy Adams). Wspominając swoją babkę Mamaw (Glenn Close), twardą i bystrą kobietę, która go wychowała, J.D. uzmysławia sobie, że tylko pogodzenie się z przeszłością pozwoli mu spełnić swoje marzenia.

"Elegia" zadebiutuje na Netfliksie już 24 listopada. Od 13 listopada film będzie można zobaczyć również w wybranych kinach.

<<Reklama>> Książka "Elegia dla bidoków" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: