Lady Gaga i Brad Pitt w jednym filmie? To byłby niezły duet

Lady Gaga prowadzi rozmowy na temat roli w thrillerze "Bullet Train". Obok niej miałby wystąpić Brad Pitt.

Scenariusz filmu jest oparty na książce Kotaro Isakiego "Maria Beetle". Opowiada o pięciu zabójcach, którzy w tajemniczych okolicznościach znajdują się w pociągu. 

Zobacz wideo "Narodziny gwiazdy" - zwiastun #1

Lady Gaga u boku Brada Pitta? W przyszłym roku pojawi się w "Gucci"

Ostatnio Gaga, po tym jak zaliczyła udany występ u boku Bradleya Coopera w "Narodzonach gwiazdy", skupiła się przede wszystkim na muzyce. W maju wydała swój album "Chromatica", na którym znajdują się takie single jak "Stupid Love" i "Rain On Me" zaśpiewany w duecie z Arianą Grande. "Tak taneczna, jak na płycie 'Chromatica', nie była jeszcze nigdy. Czy to jest odkrywcza płyta? Nie, dlatego osoby, które oczekiwały cudów, z pewnością zawiedzie. Ale za to jak przy niej można się bawić! Gaga poszła w sympatyczny (i nieco pompatyczny) dance-pop, inspirując się przede wszystkim Madonną i takimi hitami jak 'Vogue'" - pisaliśmy o najnowszym albumie piosenkarki na Gazeta.pl.

Piosenkarka planowała tego lata wyruszyć w trasę koncertową, ale plany pokrzyżowała jej pandemia koronawirusa. W sierpniu Lady Gaga otrzymała nagrodę dla artysty roku i za piosenkę roku podczas gali MTV Video Music Awards. W kategorii "najlepsza współpraca" została wyróżniona dzięki piosence "Rain On Me".

Kadr z teledyskuKsiądz i katechetka przerobili oscarowy hit na pielgrzymkę. "Szacun za kreatywność"

Jeśli chodzi o aktorskie plany Gagi, pod koniec zeszłego roku pojawiły się informacje, że Lady Gaga zagra w najnowszym filmie Ridleya Scotta, który ma opowiadać o morderstwie w rodzinie Guccich. W opartej na faktach produkcji dostała rolę Patrizii Reggiani, byłej żony dziedzica rodziny Guccich, skazanej za zlecenie jego morderstwa. Maurizio Gucci został zabity w 1995 roku na schodach przed swoim biurem, gdy szedł do pracy. Według serwisu IMDB, premiery "Gucci" można spodziewać się w przyszłym roku. 

Kazik skrytykował dotacje dla artystów, teraz artyści krytykują Kazika. Fisz pisze o Kazik skrytykował dotacje dla artystów, teraz artyści krytykują Kazika. Fisz pisze o "kuble szamba"

Więcej o: