Seriale romantyczne - zakochaj się w tych tytułach Netfliksa

Seriale romantyczne - Netflix. Zima to idealny czas na nadrabianie zaległości kulturalnych. Fani romantycznych serii znajdą tu wiele ciekawych tytułów, które przyprawią o szybsze bicie serca. Sprawdź z nami najlepsze propozycje.
Zobacz wideo Kobiety w baśniach nie muszą być tylko złymi macochami, mogą też się wspierać [Popkultura]

Fanów seriali można podzielić na dwie kategorie. W pierwszej grupie znajdą się osoby, które lubią niespodzianki. Po drugiej stronie są wszyscy, którzy preferują utarte schematy - lubią słuchać tych samych piosenek i oglądać seriale w podobnym klimacie. Poniżej przedstawiamy propozycje dla osób, które lubią relaksować się przy spokojniejszych, romantycznych produkcjach. Na jakie seriale romantyczne warto zwrócić uwagę na Netfliksie?

Romantyczne seriale - "Jak poznałem waszą matkę"

W serialu "Jak poznałem waszą matkę", podobnie jak w "Przyjaciołach", fabuła toczy się wokół grupki młodych ludzi, którym przytrafiają się zabawne, czasem niefortunne zdarzenia. Bohaterami są aspirująca dziennikarka Robin, prawnik Marshall, przedszkolanka o artystycznym zacięciu Lily, podrywacz Barney oraz architekt Ted, który szuka żony i tytułowej matki swoich przyszłych dzieci. Co ciekawe, zakończenie serialu wywołało ogromny sprzeciw zagorzałych fanów, którzy nie zgadzali się z decyzją producentów. Wszyscy, którzy chcą je poznać, mogą spokojnie zarezerwować sobie kilka wieczorów, bo na Netflixie czeka aż dziewięć sezonów tego serialu. 

Seriale romantyczne Netflix: "Velvet" - miłość w stylu retro 

To propozycja dla miłośników seriali kostiumowych, ponieważ fabuła toczy się w latach 50 XX wieku. Widzowie poznają historię miłości z wielką modą w tle. Czy uczucie zwykłej krawcowej i właściciela domu mody jest możliwa? To hiszpańska propozycja bardzo miła dla oka, w sam raz na leniwy wieczór. 

Romantyczne seriale dla nastolatków: "Plotkara" - moda i NYC

Pozostajemy w klimacie modowym, jednak z propozycją, która bardziej przyciągnie młodych widzów. Z kategorii "seriale romantyczne Netflix" koniecznie trzeba wymienić "Plotkarę". To wyjątkowa seria, do której nawiązuje popularny w ostatnim czasie serial "Emily w Paryżu". "Plotkara" to historia dwóch światów, gdzie w najlepszej prywatnej szkole na Manhattanie spotykają się dwie różne grupy uczniów. Bogate dzieciaki, które mają wszystko oraz marzyciele, którzy znaleźli się tam przypadkiem. Oprócz licznych wątków miłosnych, "Plotkara" inspiruje zwłaszcza osoby zainteresowane modą

Seriale romantyczne: "Emily w Paryżu" - zakochani we Francji

Tytułowa Emily ląduje w Paryżu, gdzie rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Oprócz perypetii zawodowych, Emily przeżywa też kilka historii miłosnych - próbuje odkodować nie tylko francuski świat wielkiej mody, lecz przede wszystkim kod miłości. Serial w ciekawy sposób pokazuje luźne francuskie zasady, gdzie monogamia jest zwyczajnie niemodna, a karierę robi się podlegając pod skomplikowany system zależności, który przekłada się nawet na aranżowane małżeństwo z przymusu. A to wszystko w samym środku wyzwolonej części Europy.

Seriale romantyczne Netflix: "Druga szansa na miłość" - czyli powrót do tego, co już było 

To nowy serial, który opowiada historię chłopaka, który traci ukochaną. Za sprawą tajemniczego portalu jest on w stanie podróżować w czasie, po to, aby nie dopuścić do rozstania. Każdy, kto chociaż raz miał ochotę cofnąć czas w pogoni za utraconą miłością, powinien obejrzeć ten serial.

Seriale romantyczne Netflix - lista innych produkcji

  • "Crazy Ex-Girlfriend",
  • "Dash i Lily",
  • "Plan na miłość",
  • "Przyjaciele z uniwerku",
  • "Virgin River",
  • "You Me Her",
  • "Valeria",
  • "Mismatched", 
  • "Little things".
Więcej o: