Netflix: filmy świąteczne 2020. Najlepsza rozrywka na Boże Narodzenie dla całej rodziny

Netflix. Filmy świąteczne 2020 prosto od jednej z najpopularniejszych platform streamingowych dadzą wam okazję do wielu wzruszeń i śmiechu. Poznaj całkiem nowe historie bożonarodzeniowe, idealne na zbliżajacy się czas.

Najlepsze filmy świąteczne: romantyczne

"Randki od święta" ("Holidate"), reż. John Whitesell

Sloane (w tej roli Emma Roberts) jest kobietą, która po prostu nie znosi rodzinnych świąt. Wszystko przez to, że jest singielką i tego typu spotkania zawsze kończą się dla niej spędzaniem czasu przy stoliku dzieci bądź w towarzystwie jakiejś wyjątkowo irytującej osoby. W podobnym położeniu znajduje się też Jackson (Luke Bracey). Kiedy ta dwójka przypadkiem poznaje się podczas Świąt Bożego Narodzenia (które oczywiście okazują się wielkim niewypałem), postanawia zawszeć ze sobą pewien układ. Od tej pory wszystkie przyjęcia świąteczne będą spędzać ze sobą. Plan wydaje się być idealny, jednak wraz z upływem czasu para odkrywa, że znienawidzone wcześniej rzeczy robione wspólnie, mogą być całkiem przyjemne. 

 

Inne świąteczne komedie romantyczne, które mogą przypaść Wam do gustu:

  • "Prezenty z nieba" ("Operation Christmas Drop"), reż. Martin Wood
  • "O północy w Magnolii" ("Midnight at the Magnolia"), reż. Max McGuire
  • "Kalifornijskie święta" ("A California Christmas"), reż. Shaun Paul Piccinino

'Kalifnornijskie święta' stały się hitem Netfliksa Komedie świąteczne. Sprawdź, co można obejrzeć na Boże Narodzenie oprócz "Kevina"

Filmy świąteczne: propozycje dla miłośników bożonarodzeniowych opowieści           

"Święta, święta i… znowu święta" ("Just Another Christmas"), reż. Roberto Santucci

Ta komedia świąteczna to opowieść o człowieku, który nie cierpi świąt. W wigilijny wieczór Jorge (Leandro Hassum) spada z dachu. Kiedy się budzi, okazuje się, że minął rok. Mężczyzna orientuje się, że na skutek niesamowitych wydarzeń został uwięziony w pętli czasowej i za każdym razem budzi się w wigilijny wieczór, nie wiedząc co działo się przez pozostałe dni roku. 

"Pan Jangle i świąteczna podróż" ("Jingle Jangle: A Christmas Journey"), reż. David E. Talbert

Muzyczny film "Pan Jangle i świąteczna podróż" jest wyjątkową propozycją dla całej rodziny. Dajcie się wciągnąć w opowieść o urokliwym, pełnym życia miasteczku, w którym mieszka Jeronicus Jangle (Forest Whitaker) - prawdziwy mistrz w tworzeniu fantazyjnych zabawek. Pewnego dnia jego najwspanialszy projekt zostaje jednak skradziony. Nadzieją na odzyskanie tego, co zostało utracone staje się wnuczka pana Jangle, Journey (Madalen Mills). Dziewczyna wraz z dawno zapomnianym wynalazkiem zaczyna powoływać do życia prawdziwą magię.

Te świąteczne opowieści również mogą Was zainteresować:

  • "Kronika Świąteczna: Część druga" ("The Christmas Chronicles 2"), reż. Chris Columbus
 
  • "Dolly Parton: Cudownych Świąt!" ("Christmas on the Square"), reż. Debbie Allen
  • "Partacze: Beznadziejne święta" ("An Unremarkable Christmas"), reż. Juan Camilo Pinzon

Wham! - Last Christmas (Official Karaoke Video) Piosenki świąteczne: najbardziej znane i lubiane świąteczne melodie [LISTA]

Filmy na święta: animowane propozycje dla najmłodszych

Filmy na święta od platformy Netflix to również najnowsze bajkowe historie w sam raz dla małego widza. Sympatyczni bohaterowie i ich interesujące przygody podbiją serce każdego dziecka. Sprawdźcie koniecznie, jaki bajki warto włączyć pociechom w świątecznym okresie.

Zobacz też: Netflix - 10 najlepszych polskich filmów. Te propozycje warto obejrzeć!

"Świąteczne życzenie Angeli" ("Angela's Christmas Wish")

Angela to sympatyczna bohaterka, którą mali widzowie mogli poznać już w 2017 roku - to właśnie wtedy na Netflix pojawił się pierwszy krótkometrażowy film o przygodach dziewczynki, zatytułowany "Święta Angeli". Tym razem Angela zamarzy o tym, by jej rodzina była na święta w komplecie, ponieważ tata dziewczynki pracuje w dalekiej Australii. Czy świąteczne życzenie się spełni?  

"Święta Śmieciarki" ("A Trash Truck Christmas")

Kolejną sympatyczną animacją dla najmłodszych jest świąteczna przygoda Śmieciarki. Film krótkometrażowy przedstawia historię Świętego Mikołaja, który w Wigilię rozbija się na wysypisku. Z pomocą rusza Staś i Śmietek oraz towarzyszący im czworonożni przyjaciele, którzy muszą dostarczyć prezenty na czas.

"Chico: Małpka złota rączka i świąteczna gorączka" ("Chico Bon Bon and the Very Berry Holiday")

Zaradna Załoga ma do wykonania trudne zadanie – misją do wypełnienia jest dostarczenie błąderjagodowych ciasteczek do każdego domu. Przyjaciele muszą się spieszyć, aby zdążyć zanim wszyscy się obudzą.

"Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Święta w Chatwielu" ("Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday")

Dla Wikingów pierwszy śnieg jest oznaką początku święta Odinyul. Pogoda może jednak przeszkodzić tradycji. Załoga ratunkowa wkracza do akcji!

Zobacz wideo Które z nich już czytaliście?
Więcej o: