A gdyby tak Harrison Ford był Jamesem Bondem? Ktoś postanowił sprawdzić, jak by wypadł [WIDEO]

Deepfake to potężne narzędzie, które można wykorzystać także w celach rozrywkowych. Twórcy tego wideo postanowili sprawdzić, jak w roli agenta 007 poradziłby sobie Harrison Ford. Wkomponowali twarz aktora w kadry z Danielem Craigiem.

Harrison Ford ma na koncie wiele ikonicznych ról, choćby w "Gwiezdnych wojnach" i serii filmów o Indianie Jonesie (do tej ostatniej zresztą jeszcze wraca), ale nie zagrał agenta Jej Królewskiej Mości, w którego kolejno wcielili się: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan i Daniel Craig.

Harrison Ford jako James Bond? Zobaczcie film

W czasie, gdy ze względu na pandemię koronawirusa przyszło nam czekać dłużej niż zakładaliśmy na premierę najnowszej części Bonda "Nie czas umierać", można sprawdzić, co by było gdyby... Trzeba przyznać, że twórcy wideo z młodym Fordem zastępującym Craiga się postarali.

 

Dzisiaj niestety nie ma już szans na to, by to Ford przejął rolę 007 po Craigu, dla którego "Nie czas umierać" to pożegnanie z filmowym cyklem. 

Z uwagi na ciągle niebezpieczną sytuację związaną z pandemią koronawirusa producenci wzorem wielu innych przesunęli premierę "Nie czas umierać". W tym momencie oficjalna data premiery 25. filmu o Jamesie Bondzie to 2 kwietnia. Obok Daniela Craiga i Ramiego Maleka - głównego czarnego bohatera tej części - w produkcji występują m.in. Ralph Fiennes, Lea Seydoux (według różnych źródeł jej postać to nowa żona agenta 007), Naomie Harris, Ben Whishaw, Jeffrey Wright oraz Ana de Armas. Piosenkę tytułową zaśpiewała natomiast Billie Eilish.

Billie Eilish nie była gotowa na ogromną presję przy pisaniu "No Time To Die". "Kilka miesięcy niedowierzania" >>

Zobacz wideo "No Time To Die". James Bond powraca. Nowy trailer

 - Nikt tak Bondowi za skórę nie zalazł, jak on to zrobi. To kawał prawdziwego drania - mówi o postaci granej przez Maleka producentka Barbara Broccoli. Jest więc na co czekać.

Więcej o: