Netflix pokazał zwiastun ostatniej części "Do wszystkich chłopców.". Jak pożegnają się z widzami bohaterowie fenomenu?

Gdy Netflix pokazał pierwszą część filmu "Do wszystkich chłopców...", chyba nikt nie spodziewał się, że aż tak się spodoba. Dokładnie rok po premierze drugiej części, będzie można zobaczyć, jak skoczy się historia związku Lary Jean i Petera. Tymczasem, jest zwiastun.

Przypomnijmy, że film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" (czyli pierwszy z cyklu) miał swoją premierę w 2018 roku. To produkcja, która powstała na podstawie książki autorstwa Han Jenny o tym samym tytule. Główną bohaterką opowieści jest Lara Jean, która pisze sekretne listy miłosne do chłopaków, którzy jej się podobają. Przez przypadek trafiają one do pięciu adresatów.

Netflix w lutym pokaże trzecią część "Do wszystkich chłopców..."

Pierwsza część filmu, w którym główną rolę zagrała Lana Condor, w serwisie agregującym recenzje Rotten Tomatoes ma wysoką średnią pozytywnych opinii - aż 96 proc. od krytyków i 86 proc. od widzów. Druga zdecydowanie niższą (odpowiednio 74 i 40 proc.), ale z pewnością wielu widzów zechce zobaczyć, jak to wszystko się skończy. Netflix zapowiedział oficjalnie, że więcej filmów cyklu nie powstanie.

Jest plan, żeby pośmiertnie dokończyć film z Anną Przybylską. Jarosław Bieniuk: Byłby to precedens >>

W kontynuacji związek głównej bohaterki napotkał na przeszkody (m.in. w osobie miłego i przystojnego kolegi), a w trzeciej Lara Jean Covey przygotowuje się do ukończenia liceum i rozpoczęcia dorosłego życia. Kilka odmieniających życie podróży sprawia, że na nowo zaczyna się zastanawiać, jak będzie wyglądało jej życie rodzinne, przyjaźnie i związek z Peterem po ukończeniu szkoły.

Zobacz wideo "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" - oficjalny zwiastun

Netflix udostępni film "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" 12 lutego 2021 roku. W obsadzie znaleźli się: Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Ross Butler, Madeleine Arthur, Sarayu Blue i John Corbett.

<<Reklama>> Książki na podstawie, których powstały filmy dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: