Netflix pokazał zwiastun pierwszej polskiej komedii romantycznej. Premiera w lutym

Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk grają w pierwszej polskiej komedii romantycznej wyprodukowanej dla serwisu Netflix. Film w reżyserii Filipa Zylbera będzie można zobaczyć jeszcze przed tegorocznymi walentynkami.

Zwiastun, który zaprezentował Netflix, zdradza, że "Miłość do kwadratu" będzie historią nietypowego trójkąta, ponieważ tak naprawdę będą tworzyły go dwie osoby.

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze Netflix pokazał zwiastun ostatniej części "Do wszystkich chłopców.". Jak pożegnają się z widzami bohaterowie fenomenu?

W oficjalnym opisie filmu można przeczytać:

'Miłość do kwadratu' to komedia romantyczna o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia (podczas sesji zdjęciowej jako modelka Klaudia), poznaje ona popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.
Zobacz wideo "Miłość do kwadratu" [ZWIASTUN]

Wygląda na to, że będzie to dość typowa historia, jakie zazwyczaj trafiają do kin w okolicach 14 lutego. Netflix udostępni swoją propozycję 11 lutego.

Filip Zylber to reżyser filmowy, który pracował m.in. przy filmie "Jak poślubić milionera" oraz wielu serialach, np. "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" czy "O mnie się nie martw". Adrianna Chlebicka, która gra w produkcji Netfliksa podwójną rolę, wystąpiła wcześniej m.in. w "Kontroli", a Mateusza Banasiuka widzowie mogą kojarzyć choćby z "Zaklętych rewirów", "Drugiej szansy" czy "Barw szczęścia".

"Miłość do kwadratu" to kolejna już polska produkcja Netfliksa. Platforma streamingowa ma w swojej ofercie m.in. pierwszy polski serial "1983" z Robertem Więckiewiczem i Maciejem Musiałem, docenioną przez krytyków i widzów ekranizację powieści Harlana Cobena "W głębi lasu" z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską i zbierającą mieszane recenzje "Erotikę 2022", która jest pierwszym fabularnym filmem powstałym dla serwisu w naszym kraju.

'EROTICA 2022' / Fot. Hubert Komerski/Netflix "Erotica 2022" - pierwszy polski fabularny film Netfliksa już dostępny. Efekt rozczarowuje

W tym roku zobaczymy na Netfliksie także nową polską produkcję sci fi pt. "Otwórz oczy". Historia ma być tajemnicza, scenariusz powstał na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk "Druga szansa", a w jego pisanie zamieszany był Igor Brejdygant, autor tak poczytnych kryminałów jak "Szadź".

Więcej o: